آپارتمان 40 متری
چیدمان آپارتمان 40 متری باید اصولی و حرفه ای باشد تا در این فضای بسیار کوچک همه ی وسایل به زیبایی جا بگیرند و کمبود جا احساس نشود.

چیدمان آپارتمان 40 متری و نقلی

فضای زیادی در این خانه وجود ندارد که بتوان آن را طراحی کرد. اما با تعداد اندکی فضاهای نگهدارنده هوشمندانه و چند وسیله خاص و زیبا، می توان این آپارتمان قدیمی را تبدیل به یک ساختمان مدرن و نو کنند.

طراحی یک آپارتمان زیر 60 متر، سخت تر از فضاهای 70 یا 80 متری انجام می گیرد. به همین دلیل طراحان داخلی برای حل این مشکل اغلب به سمت استفاده از وسایلی می روند که علاوه بر زیبایی بیشتر مفید و سودمند واقع شود و کار مهمی در خانه انجام دهند.

آپارتمان 40 متری

دکوراسیون آپارتمان 40 متری

آپارتمان های کوچک فضای زیادی برای تزیین چیدمان خانه فراهم نمی کنند، بخصوص طراحی یک آپارتمان زیر 60 متر، سخت تر از فضاهای 70 یا 80 متری انجام می گیرد.
به همین دلیل طراحان داخلی برای حل این مشکل اغلب به سمت استفاده از وسایلی می روند که علاوه بر زیبایی بیشتر مفید و سودمند واقع شود و کار مهمی در خانه انجام دهند.

آپارتمان 40 متری

چیدمان آپارتمان 40 متری

آپارتمان آورده شده در این مطلب، تمام نیازهای ضروری برای یک زندگی راحت را برطرف می کند و قادر است زیبایی دکوراسیون خود را به شیوه بسیار مناسب به رخ دیگران بکشد که شاید در خانه های چند برابر بزرگتر از آن، خبری از چنین طراحی دقیقی نباشد.

آپارتمان 40 متری

آپارتمان 40 متری شیک و مدرن

نکته مهم این است که در طراحی فضاهای کوچک هدف در قدم اول باید ایجاد تعادل، زیبایی و انعطاف پذیری در یک فضای محدود باشد و تمرکز اصلی بروی تعادل و شکل دکوراسیون گذاشته شود، نه مسائل کم اهمیت تر.
آپارتمان مورد بحث ما فقط 40 متر مربع مساحت دارد اما به دلیل استفاده از وسایل مناسب مانند مبلمان راحتی منحنی شکل، بسیار دلپذیر و خواستنی جلوه می کند. در این خانه علی رغم دکوراسیون مدرنش، گوشه تیز و تندی دیده نمی شود و به همین خاطر در نظر اول راحت و آرامش بخش بنظر می رسد.

آپارتمان 40 متری

آپارتمان 40 متری را چگونه دکوراسیون کنیم؟

چیدمان بی نظیر آپارتمان 40 متری نقلی + تصاویر

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
برگرفته از اتاق -/ح
وبگردی