نمناک سرگرمیگوناگون لحظه وحشتناک افتادن زن جوان به داخل آکواریوم کوسه! + فیلم
آکواریوم کوسه ، آکواریوم در مرکز خرید
در یک مرکز خرید واقع در شرق چین که دارای آکواریوم کوسه لیمویی است زن جوانی که در حال عبور از روی آن بود ناگهان به داخل آکواریوم افتاد.

لحظه وحشتناک افتادن زن جوان به داخل آکواریوم کوسه!

کوسه ها یکی حیوانات غول پیکر و بزرگی هستند که در طی تحقیقاتو بررسی های انجام شده، حدودا بیش از 380 گونه کوسه در اقیانوس ها وجود دارند که می توان خطرناک ترین گونه آنرا متعلق به کوسه سفید های غولپیکر با فک بزرگ دانست که قطعا با مشاهده تصاویر مربوطه به این گونه نیز، ترس و وحشت وجودمان را فرا خواهد گرفت.

با این وجود روز گذشته ویدیویی از یک زن جوان زمانیکه در حال حرکت در یک مجتمع خرید واقع در شرق چین بود، بارها و بارها در رسانه ها و صفحات مجازی منتشر شد و با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته زن جوان و ناشناسی، زمانیکه در حال عبور از روی یک پل آکواریومی شیشه ای واقع در مجتمع خرید "Wuyue Plaza" در شهر جیاشینگ واقع در شرق چین بود، ناگهان به داخل آکواریم کوسه لیمویی افتاد!

آکواریوم در مرکز خرید

نجات معجزه آسای زنی که به داخل آکواریوم کوسه ها افتاد

از قرار معلوم گویی مسئولین این مجتمع خرید در حال غذا دادن به بچه کوسه های لیمویی بودند و به همین دلیل درب اکواریوم را باز نگه داشته بودند که متاسفانه زن جوان چینی بی دقت، به سرعت از روی این قسمت شتابان حرکت می کند و ناگهان به داخل آکواریوم بچه کوسه های لیمویی می افتد.

همان گونه که مشاهده می کنید، پس از افتادن زن جوان به داخل آکواریوم، تعداد زیادی از کارکنان مجتمع و مردم برای امداد رسانی به وی حاضر می شوند و خوشبختانه آنها در طی اقدامی شگفت انگیز توانستند زن جوان را به صورت معجزه آمیزی و بدون هر گونه خراشی نجات دهند.

لازم به ذکر است که ویدیو ذیل توسط دوربین های مداربسته واقع در مجتمع خرید ضبط شده اند.

ویدیو لحظه وحشتناک افتادن زن جوان به داخل آکواریوم کوسه

افتادن زن در آکواریوم کوسه ها در مرکز خرید

لحظه وحشتناک افتادن زن جوان به داخل آکواریوم کوسه! + فیلم
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف