نمناک سرگرمیگوناگون آگهی ازدواج با شرطی سخت برای دختران امروزی!!
آگهی ازدواج ، همسریابی عجیب
شرط متفاوت مرد جوان در آگهی ازدواج و همسریابی توجه دختران را به خود جلب کرد ، شرطی که احتمالا هیچ دختری در دنیای امروزی نمی تواند به راحتی آن را بپذیرد.

آگهی عجیب همسریابی و ازدواج مرد جوان

مرد بنگالی با انتشار آگهی در نوع خود متفاوت و جالب همسریابی درخواست ازدواجش با زنی که اعتیاد به شبکه های اجتماعی نداشته باشد را مطرح کرد و گفت در جستجوی همسری است که هیچ وابستگی به فضای مجازی نداشته باشد ؛ او باور دارد که این یکی از دردناک ترین شرط های ازدواج برای دختران امروزی است.
Bengali Men Are Looking For Brides Who Aren't Addicted To Facebook, Say Matrimonial Ads
 آگهی ازدواج

شرط دوری از شبکه های اجتماعی در آگهی ازدواج و همسریابی 

شرط عجیب مرد جوان در آگهی همسریابی و ازدواج

یکی از کارمندان دولتی بنگال با اعلام شرایطی متفاوت ملاک های خود را برای انتخاب همسر در آگهی مطرح کرد ، این مرد جوان همسری می خواهد با سنی بین 18 تا 22 سال ، مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع متوسطه . ولی این موارد تنها شرط او نیست بلکه مهم ترین شرط ازدواج و انتخاب همسر آینده برای او نبود وابستگی به شبکه های اجتماعی است و گفته است که نمی خواهد همسرش به فیس بوک و واتس آپ اعتیاد داشته باشد. 
یکی از کارشناسان این آگهی ها از این شرط بسیار استقبال کرده است و با پرداختن به مشکلاتی که بر اثر وابستگی شدید زوجین به شبکه های اجتماعی ایجاد می شود به مردان جوان دیگر هم پیشنهاد کرد تا چنین شرطی برای ازدواج با همسر آینده خود داشته باشند.
آمار نشان داده است که میزان خشم ، جنجال و افسردگی در زندگی مشترکی که در آن همسران بیش از اندازه خود را درگیر فضای مجازی می کنند بسیار بیشتر و شدیدتر است. نه تنها این داماد جوان آینده بلکه بسیاری از مردان چنین خواسته ای از همسران آینده خود دارند.

آگهی ازدواج با شرطی سخت برای دختران امروزی!!

آگهی ازدواج با شرطی سخت برای دختران امروزی!!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف