نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت آیا مصرف استامینوفن سرطان زا است؟
استامینوفن ، مسکن
خطرات و عوارض مصرف استامینوفن به قدری جدی است که اگر تا به حال بی پروا آنرا مصرف می کردید شاید بعد از خواندن این مطلب هرگز به سراغش نروید.

مصرف بی رویه استامینوفن سرطان را در پی دارد!!!

 

پزشکان بر این باورند :حیرت آور است که چگونه استامینوفن بوفور در کشور تولید و تا دور ترین نقاط بین مردم توزیع و مصرف می شود، به طوری که اطبا نیز به محض بروز یک تب هم قرص استامینوفن به بیمار می دهند، در حالی که نمی دانند این دارو چه عوراض سوئی خواهد داشت.

استامینوفن به خاطر سمیت مستقیمی که برای کبد دارد زمینه ساز هپاتیت و سرطان کبد و عوارض دیگر می شود و این یک امر نگران کننده است که با این حال مردم بومی از طریق تجویز اطبا یادگرفته اند که به محض بروز یک تب قرص استامینوفن به بیمار بدهند غافل از اینکه چه عوراض سوئی خواهد داشت.

آب میوه ها می توانند نقش استامینوفن را برای درمان درد ایفا کنند. آب میوه ها علاوه بر اینکه ضد تب می باشند، در کنار داروهای دیگر گیاهی ضدسرماخوردگی نه تنها علیه بیماری وارد عمل می شوند بلکه سرشار از ویتامین های مفید بوده و کمبود آب بدن ناشی از تب را نیز به بهترین وجه جبران می کنند و با افزودن عرق بید در خاصیت ضدتب قوی تر خواهد شد.

مسکن

استامینوفن و مضرات مصرف بیش از حد آن

یک نسخه ی سنتی

از این به بعد بجای مصرف استامینوفن آب هندوانه، آب سیب، آب لیموشیرین را با هم مخلوط کنید و روزی 3 استکان تا 3 لیوان مصرف کنید و قوی‏ تر اگر می ‏خواهید جوشانده یا عرق پوست بید را به آن اضافه نمائیدو مطمئن باشید در صورتی که شکم بیمار روان بوده و یبوستی در کار نباشد، تب به کلی قطع می ‏شود و فواید زیادی نیز نصیب او می ‏گردد و البته داروهای ضد عفونت گیاهی را هم باید به کودک داد که عامل تب نیز از بین برود.

گفتنی است  از آنجا که برخی از لیمو شیرین ها پس از جدا شدن از پوست تلخ شده و مزه شربت را ناگوار می سازد بهتر است همان موقع که بیمار قصد نوشیدن شربت را دارد لیمو شیرین اضافه شود تا قبل از تلخ شدن تناول شده باشد در ضمن اینکه ناگفته نماند تلخی لیموشیرین خود ضد تب و ضد عفونی کننده است.

 

 

آیا مصرف استامینوفن سرطان زا است؟

آیا مصرف استامینوفن سرطان زا است؟
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 23
برگرفته از نامه نیوز / ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف