نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان تیپ شخصیتی و جنسیت کاربران آیفون و اندروید چگونه است؟
آیفون و اندروید ، کاربران
آیفون و اندروید؟ کدام بهتر است؟ همیشه جدال بر سر برتری این دو سیستم عامل بوده است اما جالب است بدانید روانشناسان با تحقیقاتی شخصیت کاربران این دو سیستم عامل را بررسی کرده اند

آیفون و اندروید و تفاوت شخصیت کاربران آنها

امروز تلفن های هوشمندی فراگیر شدند که سیستم عامل های گوناگونی دارند و در رأس آنها، اندروید و آی او اس قرار دارند. یکی محصول اپل و دیگری گوگل. از همان ابتدا این 2 سیستم عامل بیش از بقیه سوژه بحث و جدل های کاربران بوده و هرکدام، به نوبه خود سعی داشتند برتری سیستم عامل مورد علاقه خود را به طرف دیگر اثبات کنند.

تحقیقات جدید نشان می دهد تمایل به خرید دو نوع مختلف از تلفن های هوشمند نشان دهنده شخصیت های متفاوت افراد است.

 

آیفون و اندروید

اندروید یا آیفون؟

سوژه داغ برتر بودن IOS یا اندروید، همبشه محل جدال دائمی کاربران این دو سیستم عامل بوده و هست. حالا محققان نیز با تحقیقات جدید خود پرده از تیپ شخصیتی این دو گروه از کاربران بر داشته اند و آتش این بحث جالب را شعله ورتر ساخته اند.

پژوهشی که به تازگی توسط تیمی از روانشناسان دانشگاه "لنکستر" انگلیس بر روی 500 کاربر تلفن همراه انجام شده است نشان می دهد بیشتر افرادی که گوشی های آیفون را بر گوشی های اندروید ترجیح می دهند احتمالا جوان، بیرونگرا هستند. در مقابل کاربران اندروید دارای خصوصیاتی مانند سازگاری با شرایط، بی علاقه به ثروت و مقام و همچنین بسیار صادق هستند، نکته قابل توجه در این پژوهش این است که خانم ها بیش از آقایان به خرید آیفون تمایل دارند.
 
آیفون و اندروید

اندروید یا آیفون؟

 
این تیم با طراحی یک برنامه کامپیوتری توانستند به این نتایج دست پیدا کنند. این برنامه آنها را قادر می ساخت تا دریابند افراد مورد مطالعه در این تحقیق دارای چه نوع تلفن همراهی هستند. گفتنی است این تحقیق بصورت کامل در مجله Cyberpsychology Behaviour and Social Networking به چاپ رسیده است.

تیپ شخصیتی و جنسیت کاربران آیفون و اندروید چگونه است؟

تیپ شخصیتی و جنسیت کاربران آیفون و اندروید چگونه است؟
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از عصر ایران/ی
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف