نمناک سرگرمیگوناگون وقتی عروس برادر مرده اش را به عروسی آورد
عروسی ، کار جالب در عروسی
ماجرا از این قرار است که عروس برای اینکه برادر مرده اش در عروسی اش حضور داشته باشد دست به ابتکار جالبی زد.
بازدید : 8,550 نفر

ابتکار جالب عروس در عروسی اش

وقتی عروس نمیخواد جای برادرش که فوت کرده در عکس های خانوادگی کم باشد دست به کار شد و برای حضور برادرش در عکس های عروسیش حرکت جالبی کرد.

یک زن انگلیسی که برادرش را چند ماه پیش از مراسم عروسی خود در یک سانحه رانندگی از دست داد، تصویر او را به عکسهای مراسم عروسی اش اضافه کرد.


به گزارش بی بی سی، این زن جوان انگلیسی به دلیل علاقه زیادی که به برادرش داشت، پس از پایان مراسم ازدواجش از یک گرافیست حرفه ای خواست تصویر برادرش را نیز به عکسهای خانوادگی او اضافه کند.

عروسی

حضور برادر مرده عروس در عروسی  

 
در یکی از این تصاویر، «کاترین کارتر» در لباس عروسی بین مادر و ناپدری اش ایستاده است و برادرش نیز با چهره ای خندان ولی محوشده در حالیکه دستش را روی شانه او گذاشته در کنار او قرار گرفته است. در یک عکس دیگر نیز او و برادرش به تنهایی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

کاترین گفت پس از آنکه این عکسها را برای نخستین بار مشاهده کرد، نتوانست جلوی گریه کردن خود را بگیرد.
عروسی

عکس عروس با برادر مرده اش


برادر کاترین زمانی که در سانحه تصادف کشته شد تنها 29 سال داشت.

گرافیستی که عکس برادر کاترین را به عکسهای خانوادگی او اضافه کرد، می گوید پس از ویرایش عکسهای عروسی کاترین و انتشار خبر آن در شبکه های اجتماعی، افراد بسیار دیگری از او خواسته اند تصویر عزیزانشان را به عکسهای خانوادگی آنها اضافه کند.

وقتی عروس برادر مرده اش را به عروسی آورد

وقتی عروس برادر مرده اش را به عروسی آورد
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف