نمناک سرگرمیگوناگون ماجرای عکس جنجالی فیس بوک ، ابری با صورت فرشته
ابر فرشته ، عکس عجیب فیس بوکی
انتشار تصویری در فیس بوک با موضوع نشانه ای از خدا که یک ابر به شکل فرشته با چهره ای توصیف شده را نشان می دهد نظر 8 میلیون کاربر را به خود جلب کرد.

ابری شبیه فرشته در آسمان

مردی که تصویر از یک ابر آسمانی شبیه فرشته منتشر کرده است ادعا می کند این نشانه ای است از طرف خدا که باید به ان توجه کنیم.

ابر فرشته

عکس ابر فرشته بال دار در آسمان

ماجرای ابر فرشته بال دار و چهره واضح در آسمان چیست؟

" کوری هیارون" در مسیر بازگشت به خانه به همراه همسرشاز جنوب کارولینا متوجه وجود ابری با شکل غیرطبیعی در آسمان شد . با نگاه بیشتر و دقیق تر دریافت که ابر شبیه یک فرشته با بال های بزرگ و نقوش چهره است. در همین لحظه گوشی موبایلش را آماده کرد و عکس و فیلم از این صحنه گرفت تا با انتشار ان در فیس بوک طوفانی به راه بیاندازد.

او با انتشار این ویدئو سعی کرد دیگران را از این اتفاق عجیب مطلع سازد و در پیامی همراه عکس و فیلم نوشت :شما به راحتی می توانید چهره ی فرشته را در این ابر ببینید حتی شاید متوجه جزئیات بیشتری شوید.

ابر فرشته

تصویر ابر فرشته دارای چهره

7.6 میلیون نفر این عکس و ویدئو را تماشا کردند و هریک نظری داشتند اما اکثر نظرها با "کوری هیلرون " موفق بود.

علاوه بر تمام این گفته ها و تصاویر نمی توان نظر قطعی را بیان کرد چرا که تصاویر و موضوعات این چنینی پیش از این هم در فضای مجازی منتشر شده است که پاسخ های کارشناسی آنها را تاثیر فکر روی دید بیان کرده اند.

ماجرای عکس جنجالی فیس بوک ، ابری با صورت فرشته

ماجرای عکس جنجالی فیس بوک ، ابری با صورت فرشته
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف