ابعاد استاندارد تخت خواب
یکی از نکات مهمی که هنگام خرید تخت خواب های یک نفره و دو نفره باید به آن دقت کنید ابعاد و اندازه استاندارد تخت خواب است .

آشنایی ابعاد استاندارد انواع تخت خواب

خواب یکی از نیاز اصلی و مشترک همه انسان­ها است و همه ما به طور میانگین یک سوم عمر را در رختخواب می­ گذرانیم و داشتن یک خواب آرام و راحت میتواند ما را برای روز بعد پرانرژی کند. اولین چیزی که برای داشتن خوابی راحت و باکیفیت نیاز داریم داشتن یک تخت خواب استاندارد و مناسب است .

هنگام انتخاب و خرید تخت خواب مناسب و ایده آل نکات زیادی را باید در نظر داشته باشید که یکی از آن ها ابعاد و اندازه استاندارد تخت خواب است، بسیاری از افراد از ابعاد استاندارد تخت خواب های یک نفره و دونفره مطلع نیستند و هنگام خرید دچار سردرگمی میشوند در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با ابعاد استاندارد انواع تخت خواب آشنا میکنیم.

اندازه استاندارد تخت خواب

سایز تخت خواب دونفره استاندارد

از آنجایی که هرکس به طور معمول تقریبا 8 ساعت از شبانه روز را روی تخت خواب سپری میکند و در این 8 ساعت نیاز به آرامش و امنیت دارد پس باید از اهمیت استاندارد بودن تخت خواب غافل نشوید.

ابعاد استاندارد تخت کودک:1400 * 600 
ابعاد استاندارد تخت یک نفره:1900 * 1000 
ابعاد استاندارد تخت یک نفره:xl:2150 * 1000 
ابعاد استاندارد تخت یک نفره کامل:1900 * 1400 
ابعاد استاندارد تخت یک نفره کامل :xl:2150 * 1400 
ابعاد استاندارد تخت کویین:Queen–:2150 * 1550 
ابعاد استاندارد تخت کینگ:King-:2150 * 1950

عرض تخت دو نفره

ابعاد استاندارد تخت خواب

البته بد نیست این نکته را بدانید که ابعاد و سایزهای ذکر شده در این مطلب برای انوع مدل تخت خواب، اندازه تشک تختخواب است و اندازه کلی تخت خواب به میزان تزئینات تخت خواب ها بستگی دارد.

 

ابعاد و اندازه استاندارد انواع تخت خواب + عکس

3.543
این مطلب مفید بود ؟3013
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب :
وبگردی