نمناک اخبارفرهنگ و هنر ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بستری شد
ابوالفضل پورعرب ، پورعرب در بیمارستان
بازیگر مشهور کشورمان با بهبود نسبی شرایط جسمی قرارداد بازی در فیلم «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی را امضا کرد که بار دیگر با عود کردن وضعیت بیماری در بیمارستان بستری شد.
تاریخ انتشار : 6 مهر 1392

ابوالفضل پورعرب بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند، به دلیل وخامت حال جسمی با وجود قرارداد برای بازی در فیلم «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی، در بیمارستان بستری شد.
«سعید سهیلی» روز جمعه افزود:ابوالفضل پورعرب مدتی است که در بیمارستان بستری است که امیدوارم بهبود یابد.
کارگردان فیلم «کلاشینکف» یادآور شد:پورعرب یکی از نقش های اصلی این اثر سینمایی را دارد و امیدوارم با بهبود وی شاهد حضورش در این اثر سینمایی باشیم.
سهیلی گفت:در صورتی که پورعرب به این فیلم نرسد مجبوریم بازیگر دیگری را جایگزین کنیم اما صمیمانه امیدوارم بار دیگر شاهد حضور پورعرب در سینما و به خصوص ایفای نقش این بازیگر در فیلم «کلاشینکف» باشیم.
ابوالفضل پورعرب بازیگر سینمای ایرن که مدتی است گرفتار بیماری سرطان شده است، زمستان سال گذشته در بیمارستان «بهمن» بستری شده بود، با بهبود نسبی شرایط جسمی قرارداد بازی در فیلم «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی را امضا کرد که بار دیگر با عود کردن وضعیت بیماری در بیمارستان بستری شد.

ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بستری شد

ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بستری شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از irna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف