ابوبکر البغدادی

“ابوبکر البغدادی” سرکرده داعش بین مرگ و زندگی

تاریخ انتشار : 20 مهر 1394کد مطلب : 21760تعداد نظرات : 1 نظر
حمله جنگنده های عراقی به یک کاروان داعش و محل نشست سران این گروه تروریستی در استان الانبار، تعدادی کشته و زخمی برجا گذاشته که به گفته منابع “ابوبکر البغدادی” سرکرده داعش از ناحیه سر مجروح شده است.

آخرین وضعیت ابوبکر البغدادی سرکرده داعش

 براساس اطلاعات دریافتی، الشیشانی مسوول تبلیغات داعش و ابوساعد الکربولی یکی از فرماندهان ارشد این گروه تروریستی، در این عملیات هوایی به هلاکت رسیده اند. 

ابوانیس السوری و فردی به نام عمر از مسوولان داعشی منطقه البوکمال سوریه نیز جزء کشته شده ها هستند. 
این منبع درباره عملیات جنگنده های عراقی توضیح داد، حمله پس از آن صورت گرفت که اطلاعات دقیقی از برگزاری نشست سران داعش با حضور البغدادی در الکرابله کسب شد. 
این حمله در الکرابله در شهرستان القائم در غرب استان الانبار و در نقطه مرزی مقابل البوکمال در سوریه صورت گرفت که طی آن البغدادی به شدت زخمی شد و به نقطه نامعلومی انتقال یافت. 
براساس بیانیه های وزارت دفاع و فرماندهی عملیات مشترک و وزارت کشور عراق، تیم اطلاعاتی «الصقور» وابسته به وزارت کشور عراق، بر اساس اخبار اطلاعاتی دقیق و در هماهنگی مستقیم با فرماندهی عملیات مشترک و نیروی هوایی این کشور، موفق شدند ابوبکر البغدادی و سایر فرماندهان داعش را هدف قرار دهند. 
منبع یاد شده گفت که فعلا از سرنوشت البغدادی خبری در دست نیست، اما شدت جراحات وی زیاد بوده است.

ابوبکر البغدادی سرکرده داعش بین مرگ و زندگی

4.6133
این مطلب مفید بود ؟12211
برگرفته از ایرنا - /م
1 نظر به ثبت رسیده است
م ف ر 1394-07-20
اميدوارم زنده باشد، دوست ندارم به همين راحتيها بميره، دوست دارم چندين سال زجر بكشه و با خاطرات جنايتهاى وحشيانه اش، و كابوس هاى روزانه و شبانه اش، ذره ذره و هر روز، مرگو تجربه كنه
230
وبگردی