نمناک دنیای مدگوناگون اتاق های مجلل خانواده اوباما در کاخ سفید +عکس
خانواده اوباما ، اتاق های کاخ سفید
تصاویری از بخش خصوصی محل زندگی خانواده اوباما در طبقه دوم کاخ سفید منتشر شده، جایی که باراک اوباما، همسرش میشل و دخترانشان ساشا و مالیا همراه بو و سانی، سگ های خانواده چهار سال خانه خود دانستند.
بازدید : 7,355 نفر

تصاویری از بخش خصوصی محل زندگی خانواده اوباما در طبقه دوم کاخ سفید

مستاجران فعلی کاخ سفید در واشنگتن بیش از دو ماه دیگر خانه خود را ترک می کنند. این عمارت با آن که یکی از شناخته شده ترین ها در دنیا است اما از قسمت مسکونی و خانوادگی آن تصاویر زیادی در دسترس نیست.

با آماده شدن خانواده اوباما برای ترک کاخ سفید، نشریه طراحی و معماری «آرکیتکچورال دایجست» تصاویری از بخش خصوصی محل زندگی این خانواده در طبقه دوم کاخ سفید منتشر کرده، جایی که باراک اوباما، همسرش میشل و دخترانشان ساشا و مالیا همراه بو و سانی، سگ های خانواده چهار سال خانه خود دانستند.

این اتاق های مجلل و همچنین دفتر کار ریاست جمهوری موسوم به «دفتر بیضی» را مایکل اسمیت دکوراتور داخلی مستقر در لس آنجلس، پس از انتخابات سال 2008 دکور کرده است.

میشل اوباما گفته است که اسمیت در کار طراحی سلیقه خانواده اوباما را با تاریخ کاخ سفید انعکاس داد. او گفت «مهمتر از همه این که این بنا برای خانواده ما حقیقتا مثل خانه بود.»

عکسایی که منتشر شده از جمله تصاویری از اتاق خواب ریاست جمهوری، اتاق نشیمن خانوادگی، اتاق غذاخوری و فضاهای خصوصی کاخ سفید را نشان می دهد.

شبکه ای بی سی به نقل از میشل اوباما گفت، اولویت او آماده کردن همه چیز برای راحتی دخترانشان و مادرش مارین رابینسون بوده است.

مایکل اسمیت می گوید قبل از کار بر طراحی تغییر دکوراسیون قسمت خصوصی عمارت کاخ سفید با نانسی ریگان و خواهر ژاکلین کندی، دو بانوی اول سابق آمریکا گفت و گوهای طولانی داشت.

خانواده اوباما در کاخ سفید

خانواده اوباما در کاخ سفید

خانواده اوباما در کاخ سفید

اتاق های مجلل خانواده اوباما در کاخ سفید

اتاق های مجلل خانواده اوباما در کاخ سفید +عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 19
برگرفته از جام جم-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 17 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف