نمناک سرگرمیدیدنی ها اتاق خوابی درمیان 35 کوسه وحشی + تصاویر
خواب کوسه ، اتاق خوابی درمیان35 کوسه وحشی
نام آکواریوم بزرگ پاریس بار دیگر بر سر زبان ها افتاد . تجربه قرار گرفتن در اتاق خواب رومانتیک در خانه 35 کوسه وحشی دلیلی است که زوج های جوان برای احساس آن هزینه ی بالایی می پردازند.
بازدید : 4,470 نفر

اتاق خواب رومانتیک در خانه کوسه ها

خواب شب با کوسه ها ! خوابیدن در یک اتاق خواب دایره ای شکل در محل زندگی کوسه های وحشی که همگی آنها به حالتی مسابقه وار برای خوردن طعمه دور این اتاق می چرخند ترسناک است ولی هیجان انگیز بودنش امتحان این تجربه را ساده می سازد.

Airbnb با همکاری شرکت طراحی Ubi Bene در فرانسه با ساخت و قرار دادن یک اتاق خواب شیشه ای در داخل آکورایوم بزرگ پاریس جذابیت این مکان تفریحی را چندبرابر کردند.مدیران این مرکز تفریحی نام پروژه را " یک شب با کوسه ها" انتخاب کردند. مشتریان یا در حقیقت میهمانان یک شبه ی این آکواریوم با اتاقک شیشه ای وارد آکواریوم کوسه ها می شوند و با کوسه های وحشی هم با ضربات شدید به دیواره های این اتاق خواب به میهمانان خوش آمد گویی می کنند.

 جالب است که بازدیدکنندگان برای تجربه ی این شب پراسترس باید هزینه ی بالایی را متحمل شوند. اقدام جدید این آکورایوم مشهور کمی خطرناک است چرا که وقوع کوچکترین اتفاقی برای بازدیدکنندگان با جریمه های سنگین مالی برای آکواریوم پاریس همراه خواهد بود. بر اساس اعلام شهرداری این شهر، تمام خطرات احتمالی این تفریح عجیب، بر عهده مدیران این مجموعه بوده و وقوع کوچکترین مشکلی، ممکن است کار آکواریوم را به تعطیلی بکشاند.  

تصاویر اتاق خواب شیشه ای در آکورایوم کوسه های وحشی

خواب کوسه

خواب کوسه

خواب کوسه

خواب کوسه

خواب کوسه

خواب کوسه

اتاق خوابی درمیان 35 کوسه وحشی + تصاویر

اتاق خوابی درمیان 35 کوسه وحشی + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف