نمناک دنیای مدگوناگون طراحی زیبا و مدرن اتاق خواب های روستایی + تصاویر
اتاق خواب ، اتاق خواب های روستایی
امروزه که با گذشت زمان طرح های خانه بسیار زیبا و مدرن شده ، شما می توانید طراحی اتاق خواب های شیک و فوق العاده به سبک روستایی را در ادامه مشاهده کنید.

 اتاق خواب های فوق العاده مدرن به سبک روستایی

امروزه با گذشت زمان و مدرن شدن طراحی ها ، هنوز هم عناصر به سبک روستایی در زندگی مان وجود دارند گرچه به تعداد زیاد و گرچه به تعداد کم .
اتاق خواب مدرن روستایی می تواند یک جای دنج برای استراحت و گرفتن آرامش باشد و می توانید با قرار گرفتن در آن از روزمرگی های روز رهایی یابید و همان گونه که گفتیم ، می توانید آرامش بگیرید .
با استفاده از وسایل به سبک روستایی و مدرن در اتاق خواب ، می توانید اتاق خواب بی روح را جان دهید و به یک فضایی منحصر بفرد تبدیل کنید و اگر شما هم علاقمند به استفاده از این سبک و سیاق هستید راهنمایی ها و نکات ذیل را مطالعه نمایید .
 
اتاق خواب

اتاق خواب روستایی و مدرن

برای زیبایی اتاق خواب به سبک روستایی ومدرن ، با در نظر گرفتن طراحی ارگونومی می توانید این زیبایی را دو چندان نمایید . همچنین برای زیبایی بیشتر باید در انتخاب رنگ نیز دقت کنید که در ادامه بااین موضوع بیشتر آشنا خواهید شد.

1-استفاده از چوب مناسب و به سبک روستایی در اتاق خواب

بله ، درست خواندید !تخت خواب یکی از مهمترین عناصر در ایجاد اتاق خوابی به سبک روستایی و مدرن می باشد که باید در انتخاب آن دقت نماییم . همچنین برای ایجاد این طراحی و سبک در اتاق خوابتان می توانید از کمد ها ومیزهای چوبی استفاده نمایید که با سبک و مدل تخت خواب تطابق داشته باشد .
 
کمد

کمد کوچک با طرح روستایی و مدرن در کنار تخت خواب

کمد کوچک

کمدی کوچک و زیبا در کنار تخت خواب مخصوص قرار دادن وسایل شخصی

2-تغییر دادن هدف و فضای ذخیره سازی

برای ایجاد محیطی جدید در اتاق خواب ، می توانید از صندلی ها ، کمدها ، تخت خواب ها و وسایل دیگری که با محیط و طراحی و سبک شما مطابقت دارند استفاده نمایید . همچنین دیوارها نیز باید با سبک مورد استفاده شما تطبیق داشته باشند که این مطابقت هم باید در رنگ وهم در جلوه اتاق یکسان باشد . با ایجاد تعادل بین سبک روستایی و مدرن بودن می توانید زیبایی را به اتاق خوابتان بیفزایید که نتیجه آن ایجاد دو جهان متفاوت می باشد .
 
صندلی قدیمی

صندلی هایی به سبک قدیمی که دو منظوره هستند و می توان از آنها هم به عنوان صندلی و هم به عنوان تخت استفاده نمود

دیوار

دیواری پوشیده شده از چوب و یک تابلوی هنری و پنجره چوبی

3-استفاده از لوسترهای وینتیج

لوسترهای قدیمی با رنگ و سبک و سیاق خود می توانند هر شخصی را مجذوب خود نمایند . با استفاده از لوسترهای قدیمی می توانید روح قدیمی بودن یا روستایی بودن به اتاق خواب خود تزریق نمایید و با اضافه کردن این مورد در اتاق ، می توانید یک اتاق مدرن و روستایی داشته باشید که تمام اجزای آن بایکدیگر یک پارچه هستند.
 
لوستر کوچک

لوستر کوچک و درخشان برای اتاق خواب به سبک روستایی

لوستر

لوستر وینتیج به رنگ سیاه در اتاق خواب به سبک روستایی

4-دیوارها و سقف های اتاق

برای اینکه بتوان کاملا روح سبک مدرن و سبک روستایی را به اتاق اضافه کرد باید عناصر شاخص و مهم که در هر دوی این سبک ها موجود هستند را استفاده نماییم . برای اینکه اتاق به سبک روستایی تبدیل شود باید از عناصری که در اتاق های قدیمی و روستایی استفاده می شد را استفاده نمایید همانند چوب ، سنگ و...
 
اتاق

اتاقی با دیوارهای سنگی و سقف چوبی که نشان دهنده اتاقی مدرن و روستایی می باشد

دیوار

دیوارهایی با رنگ مناسب و استفاده از چوب در سقف و همچنین به عنوان چهارچوب درب ورودی اتاق و دیگر قسمت های خانه

مدرن و روستایی

خانه ایی به سبک مدرن و روستایی با ویویی به سمت دریاچه

5-استفاده از رنگ مناسب

یکی دیگر از عواملی که می توانند باعث زیبایی و دمیدن روح روستایی بودن ومدرن بودن اتاق خواب شود ، استفاده از رنگ مناسب می باشد . رنگ یکی از عوامل شاخص و اصلی در تعیین سبک اتاق می باشد که به دلخواه می توانید انتخاب کنید که می تواند باعث برجسته شدن اتاق و زیبایی چند برابر شود .
 
دیوار زیبا

دیواری زیبا با رنگ قرمز متالیک برای اتاق خواب کلبه ایی

اتاق خواب

اتاق خوابی رویایی با رنگ مناسب به سبک روستایی

طراحی زیبا و مدرن اتاق خواب های روستایی + تصاویر

طراحی زیبا و مدرن اتاق خواب های روستایی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف