نمناک سرگرمیدیدنی ها اتاق های کپسولی هتلی مخفی در توکیو + تصاویر
اتاق های کپسولی ، توکیو
عکاس جهانگردی به نام وون کیم، تصاویر تکان دهنده ای را از اتاق های کپسولی هتلی مخفی در توکیو که تمام آن در یکی از طبقات یک ساختمان اداری واقع شده است منتشر کرد.

تصاویر تکان دهنده از اتاق های کپسولی هتل جهانگردان در ژاپن

هتل های کپسولی یکی از جدیدترین و گسترده ترین انواع هتل های محبوب در ژاپن است که ویژگی آنها وجود تعداد زیادی از اتاق های بسیار کوچک (کپسولی) برای ارائه اقامت یک شبه ارزان و عمومی است که مهمانان در آن نیاز به خدمات و امکانات یک هتل با اتاق های بزرگتر را ندارند.

اما این بار تصاویر حیرت آور وون کیم (Won Kim) چشمان ما را به مجموعه ی دیگری از محل زندگی های بسیار کوچک باز می کند؛ هتلی مخفی در توکیو که به عنوان مسافرخانه برای جهانگردان طراحی شده است.

این عکاس برای اولین بار زمانی با این هتل آشنا شد که در ژاپن به جهانگردی مشغول بود، وی پس از دو سال برای عکاسی به این مکان مراجعه کرد. او چندین ماه در این هتل زندگی کرد با ساکنین آشنا شد و از فضاهای گور مانندی که آنها منزل می نامند عکاسی کرد. تمام هتل در یکی از طبقات یک ساختمان اداری واقع شده است.

 کیم می گوید برخی از ساکنین میهمانان موقتی و دیگران به طور دائمی در این جا زندگی می کنند.

 

اتاق های کپسولی

 

اتاق های کپسولی

 

اتاق های کپسولی

 

اتاق های کپسولی
 
اتاق های کپسولی

اتاق های کپسولی هتلی مخفی در توکیو + تصاویر

اتاق های کپسولی هتلی مخفی در توکیو + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبر نگاران-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف