نمناک دنیای مددکوراسیون منزل 25 دیزاین حرفه ای اتاق پذیرایی کوچک + تصاویر
اتاق پذیرایی کوچک ، دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک
اتاق پذیرایی کوچک را هم با ایده های نو می توان به زیبایی هرچه تمام چید ، با رعایت اصول دکوراسیون داخلی و چیدمان اتاق نشیمن نقلی که خواهید دید.

 طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک:

اتاق پذیرایی و نشیمن تقریبا اجتماعی ترین مکان خانه هستند، جایی که شما بهمراه خانواده تان دور هم جمع می شوید تا از کنار هم بودن لذت برده و استراحت کنید پس دانستن و رعایت اصول طراحی دکوراسیون و چیدمان این بخش از خانه اهمیت خاصی دارد. طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی در خانه های کوچک دارای تکنیک ها و ویژگی های بسیار ظریفی است. ما باید با توجه به ابعاد محدود و فضای کم دکوراسیونی در اتاق پذیرایی طراحی کنیم که بتواند شرایط پذیرایی از مهمانان ما را به خوبی دارا باشد. از طرفی پذیرایی فقط برای شما نیست بکله تمامی دوستان و آشنایانتان نیز از این مکان استفاده خواهند کرد، بنابراین زمانی که به موضوع طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی میرسیم، باید به نکاتی که باعث تماشایی شدن هر چه بیشتر این محل می شوند توجه ویژه ای داشته باشیم.

نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشینمن کوچک:

استفاده از پنجره ها : یکی از روش های موثر در طراحی پذیرایی کوچک استفاده از پنجره های بزرگ و نورگیر است. برای اینکه دیوار شیشه ای را بیشتر با دکوراسیون پذیرایی خود هماهنگ کنید می توانید از پرده هایی مطابق با رنگ مبلمان یا تم اصلی اتاق پذیرایی استفاده کنید. یک راه برای آنهایی که می خواهند از سایه های تیره در پذیرایی کوچک استفاده کنند وجود دارد، اگر سقف و دیوارها را به یک رنگ درآورید اتاق پذیرایی بزرگ تر دیده می شود.

انتخاب مناسب رنگ :رنگ می تواند جو و اتمسفر یک فضا را بکل تغییر داده و آنرا بزرگتر یا حتی کوچکتر نشان دهد. مطمئن ترین راه این است که دیوارهای پذیرایی را سفید رنگ بزنید و سپس سایر لوازم خانه مانند مبلمان،فرش، کفپوش، میز، کوسن ها، لامپ و لوسترها را به رنگ شادتر و البته روشن تر انتخاب کنید، در یک فضای کوچک باید تا جای ممکن از سایه های تیره دوری کنید.

اصول انتخاب و ست کردن اجزا :هرست کردن لوازمی که ممکن است در طراحی خود از آن ها استفاده نمایید، است. به فهرست خود نگاه کنید و با قلم دور لوازم ضروری که امکان تعویض و یا کنار گذاشتن آن ها مانند مبلمان و… وجود ندارد را خط بکشید. حال لوازم غیر ضروری که فضای اتاق پذیرایی شما را کم می کند را از این فهرست حذف نمایید.

استفاده کاربردی از اتاق پذیرایی کوچک :بسیاری از اتاق های پذیرایی کنونی نیاز دارند تا کاربردهای بسیار بیشتری از تکیه دادن و نگاه کردن تلویزیون داشته باشند. اگر خانه شما کوچک است و در خانه تان اتاق غذاخوری ندارید و آشپزخانه کوچکی هم دارید در اینصورت احتمالا باید میز ناهارخوری خود را در اتاق پذیرایی خود جای دهید بعلاوه باید فضاهایی را هم برای میز تلویزیون، دستگاه های DVD Player ، کنسول های بازی و قفسه های ذخیره سازی فراهم کنید.

چیدمان اتاق پذیرایی و نشینمن کوچک 

اتاق پذیرایی کوچک

دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک و مدرن

اتاق پذیرایی کوچک

نورپزدازی اتاق پذیرایی کوچک

نورپزدازی اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

انتخاب رنگ و لوازم مناسب اتاق پذیرایی کوچک

مبلمان اتاق پذیرایی کوچکاتاق پذیرایی کوچک

مبلمان شیک برای اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

ایده های نو و شیک برای تکمیل دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

عکس اتاق پذیرایی کوچک با رعایت اصول چیدمان

اتاق پذیرایی کوچکاتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

چیدمان صحیح اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

ایده ی نو برای چیدمان اتاق پذیرایی کوچک خانه عروس

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک

تصاویر مدلهای تکمیل شده دکور اتاق پذیرایی کوچک

مبلمان اتاق پذیرایی کوچک

اتاق پذیرایی کوچک , مدل دکوراسیون اتاق نشمن کوچک

25 دیزاین حرفه ای اتاق پذیرایی کوچک + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 20
منبع : دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف