نمناک اخبارورزشی اتفاقی عجیب در تاریخ فوتبال جهان!
اتفاق عجیب ، فوتبال
در سری مسابقات چفوتبال جام ملتهای آفریق 2015 ، دو تیم مالی و گینه در همه ی امتیاز ها ، گل زده و تفاضل گل با هم برابر بوده و تکلیف این دو تیم برای صعود به مرحله بعدی مشخص نیست.

شب گذشته آخرین دور مسابقات فوتبال جام ملتهای آفریقا در سال 2015 در حالی به اتمام رسید که به احتمال زیاد یک سکه تیم صعود کننده به مرحله بعد را مشخص خواهد کرد.در این مسابقه که میان دو تیم گینه و مالی برگزار شد،نتیجه بازی با برابری 1-1 به اتمام رسید ولی از سوی دیگر همه ی امتیازها اعم از امتیاز و تفاضل گل و گل زده در دو تیم برابر بوده و در حال حاضر مشخص نیست که کدام تیم به مرحله بعدی صعود می کند.

اتفاق نادر در جام ملتهای آفریقا2015

در ابتدای این بازی حساس و سرنوشت ساز گینه ای ها موفق شدند با گل کوین کونستانت، لژیونر خود که از روی نقطه پنالتی دروازه مالی را باز کرد پیش بیفتند، اما در ادامه این حملات شدید مالیایی ها بود که خیلی سریع نیز برای آن ها یک پنالتی را به ارمغان آرود که البته این فرصت توسط سیدو کیتا از دست رفت.
پس از شروع نیمه دوم، شاگردان هنریک خیلی زود موفق شدند توسط مایگا به گل تساوی برسند. این گل نیز تا پایان بازی پا برجا بود تا در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید و دو تیم 3 امتیازی شدند و چون در همه چیز با هم برابرند هنوز تکلیف تیم دوم این گروه مشخص نیست و تا ساعاتی دیگر تیم صعود کننده به احتمال زیاد با پرتاب سکه مشخص خواهد شد.
در دیگر دیدار این گروه ساحل عاج با تک گل مکس گرادل کامرون را برد و با 5 امتیاز به عنوان تیم اول صعود کرد. کامرون هم با 2 امتیاز حذف شد. 

اتفاقی عجیب در تاریخ فوتبال جهان!

اتفاقی عجیب در تاریخ فوتبال جهان!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 26
برگرفته از مشرق-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 22 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف