نمناک فرهنگ و هنرچهره ها اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر
گلاره عباسی ، بازیگر
گلاره عباسی بازیگر سریال های پر بیننده شهرزاد و کیمیا در گفتگوی نوروزی با ما از زندگی شخصی ، تفریحات و نظرش درباره جراحی زیبایی گفت.

گفتگوی جذاب با گلاره عباسی

گلاره در سالی که گذشت دو سریال پربیننده چون کیمیا» و شهرزاد خوش درخشید و در آنها نقش های مکمل مهمی را دارا بود و هست. او گفت وگویی نوروزی با ما داشت. اگر می خواهید بدانید چرا هیچ عمل زیبایی نکرده و تفریحات او چیست این گفت وگو را از دست ندهید.


به شهرزاد مطمئنم

قبل از شهرزاد تجربه کاری تاریخ معاصر مثل «در چشم باد» را داشتم. در مورد شهرزاد تبلیغات باعث نشده که کار دیده شود. خیلی از سریال های دیگر بودند که در شبکه خانگی قبل از پخش بسیار تبلیغ شدند و مردم وقتی دو قسمت را خریدند پشیمان شدند. حتی حالت ضدتبلیغ هم پیدا کرده و مردم نسبت به شبکه خانگی بی اعتماد شده اند.

گلاره عباسی

به نظرم بهترین قاضی مردم هستند که با دقت، حساسیت و هوش بالا کارها را دنبال می کنند و درباره کار نظر می دهند. تبلیغ در صورت خوب بودن کار تاثیرگذار خواهد بود. اگر مردم امروز از شهرزاد تعریف می کنند و آن را دوست دارند به خاطر متفاوت بودن و خاص بودن کار است. شهرزاد نشان داد که مردم سریال بین هستند و برای کاری که ارزش داشته باشد هزینه هم می کنند. شهرزاد حاصل یک کار جمعی است که البته حضور آقای فتحی در درخشان شدن کار تاثیر زیادی داشته است.

در مورد نقشم هم می توانم بگویم به اقتضای قصه در قسمت های میانی سریال کمی از نقش من در سریال کم می شود اما با نزدیک شدن به قسمت های پایانی بیشتر و کلیدی تر می شود. این جور نیست که فقط در بخشی از سریال به کار کمک کرده و ادامه ای نداشته باشد.

برای پول کار نکردم

من هم مثل همه هموطنان و دیگران گاهی با بی پولی مواجه بوده ام. شاید نه به حدی که حاد باشد اما همه ما این جور مشکلات را داریم اما هیچ وقت برای انتخاب نقش هایم پول را در نظر نگرفتم و برای من مهم، دیده شدن کار بود؛ مثل همین شهرزاد و کیمیا که انگیزه های مالی چندانی برای انجام دادن کارها نداشتم. دوست دارم همیشه کار کنم و توانایی هایم را نشان دهم.

کلیدواژه های زندگی من

امین تارخ؛ همیشه استادم بوده و هست چون خیلی برای شاگردانش ارزش قائل است.

عکسهای گلاره عباسی

نرگس آبیار؛ یکی از افراد تاثیر گذار در زندگی من، فصل جدیدی در زندگی من ایجاد کرد و با فیلم «اشیا» کارمان را شروع کردیم و مطمئنم اتفاقاتی خوبی در انتظار اوست.

سال نو؛ آرزوهای خیلی خوب و سلامتی برای خودم، خانواده و مردم.

بهترین عیدی؛ تنها می توانم بگویم سلامتی از طرف خدا، البته من هیچ وقت عیدی مالی درست و حسابی نگرفتم که بخواهم راجع به آن صحبت کنم.(خنده)

ازدواج؛ چیزی که باعث شد من یک همراه خوب در کنارم داشته باشم. البته کسانی که این حرف ها را می خوانند فکر می کنند این حرف ها شعار است ولی برای من این طور نبود و ازدواج یکی از اتفاقات خوب سال گذشته برای من بود.

مردم ایران؛ کسانی که از ته قلب دوستشان دارم و به شدت چشم به راه خوبی های زیادی برایشان هستم و امیدوارم همیشه در سلامتی و خوبی به سر ببرند.

کیمیا دیدنی بود

مدت ها بود در تلویزیون سریالی نبود که بحث برانگیز باشد و مردم و کارشناسان در مورد آن صحبت کنند. سریال هایی ساخته و پخش می شدند و کسی باخبر نمی شد و کسی درباره شان حرفی نمی زد اما کیمیا توانست مخاطبان زیادی را جذب کند که با کار ارتباط برقرار کنند و روند کار برایشان اهمیت پیدا کند. هیچ کس از کسانی که در این سریال کار کرده ادعا ندارد که کار بی نقص بوده و هیچ ایرادی نداشته است.

بالاخره ساختن سریالی 110 قسمتی کاری جدید در تلویزیون ایران بود که پیش از آن اصلا سابقه نداشت و حالا دریچه ای را برای سریال های این چنینی باز کرده است. مهم این بود که مردم روی سریال حساس شدند و با آن ارتباط برقرار کردند و آن قدر برایشان مهم بود که انتقادهایی هم داشتند. البته من نباید پاسخگوی انتقادات در مورد کل سریال باشم؛ می توانم در مورد بخشی که خودمان بودیم نظر بدهم. من، پوریا و مهراوه تمام تلاش خود را کردیم که با همراهی آقای افشار بخش خودمان قابل قبول شود. در قسمت های دیگر حضور نداشتم که از نحوه تولید کار اطلاع داشته باشم و بخواهم دفاعی بکنم. «کیمیا» از نظر من دیدنی بود و اصلا پروژه ناموفقی نبود.

 

عکسهای گلاره عباسی


تفریحم خانواده است

جدا از کتاب و فیلم که معمولا همراه ماست و بخشی از کار ما هم به حساب می آید، موسیقی را هم خیلی دوست دارم و کارهای مهدی یراحی و محسن چاوشی را دوست دارم و گوش می دهم. اما مهم ترین تفریح من وقت گذراندن با خانواده است. کار ما جوری است که در زمان بیکاری هم حواشی کار وجود دارد و مشغول هستیم. بنابراین با خانواده بودن بزرگ ترین و مهم ترین تفریح من است.

عمل زیبایی هرگز

به دو دلیل دوست ندارم سمت عمل های زیبایی بروم. اول اینکه دوست دارم ساده و طبیعی باشم و خیلی موافق نیستم با یک عمل جراحی صورتم حالت غیرطبیعی پیدا کند. دوم اینکه شاید عمل های زیبایی باعث شود انعطاف صورتم را از دست بدهم و نتوانم خیلی نقش ها را به خاطر از دست دادن حس صورت بازی کنم.

به هر حال نقش هایی با طبقات اجتماعی مختلفی مثل زنان شهرستانی یا پایین شهری وجود دارند که تنها با صورت بکر و دست نخورده می توان سراغ آنها رفت. همین بکری از نظر من باعث روراستی است و باعث می شود عواطف راحت تر انتقال پیدا کنند و بیننده با نقش بهتر ارتباط برقرار کند.

اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر

اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 21
برگرفته از مجله ایده آل - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 15 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف