نمناک ورزشفوتبال اتهام اصلی سوشا مکانی چیست؟
سوشا مکانی ، اتهام سوشا مکانی
وکیل سوشا مکانی اتهام اصلی دروازه بان پرسپولیس و جزئیات پرونده را مطرح کرد.
تاریخ انتشار : 19 دی 1394

جزئیات پرونده سوشا مکانی

بهنام علی محمدی عنوان کرد:اتهام اصلی سوشا مکانی انتشار عکس های خصوصی است و این مهمترین بخش پرونده است و البته در ابن چند روز اخیر شایعات زیادی در این باره شنیده شد که صحت نداشت.
 
 
وی ادامه داد:هفت روز قبل هم گفتم حکم قرار بازداشت بدون وثیقه از دیدگاه من قانونی نیست و بیشتر قضات و دوستانم هم با من هم عقیده بودند و می بایستی همان روز با وثیقه آزاد می شد و خوشحالم که بالاخره بعد از هفت رور این اتفاق افتاد و سوشا فردا آزاد می شود.
 
 

شاید اتفاق بدتری برای سوشا مکانی می افتاد

علی محمدی ادامه داد:من در طول این مدت با سوشا حرف زدم و البته قبول دارم که سوشا کمی شیطنت می کرد، اما این اتفاق یک تلنگر برای سوشا بود و چه بسا اگر نمی افتاد اتفاقات بدتری در راه بود و تاثیر این اتفاق تا حدی بود که سوشا گفته است "بعد از آرادی اول سر قبر جهان پهلوان تختی میروم و توی زندان هم فقط کارم شده ذکر و دعا".
 
سوشا چوب کارش را بد جوری خورد و ما بابد کمک کنیم تا به فوتبال برگردد.
 
امیدوارم سوشا درس بزرگی بگیرد
 
وی گفت:امروز قرار بود سوشا آزاد شود، اما کارشناس مرخصی بود و فردا این اتفاق می افتد و ان شاالله پس از آزادی به ابن بابویه می رود و امیدوارم درس بزرگی گرفته باشد.

سوشا مکانی ، جزئیات پرونده سوشا مکانی از زبان وکیلش

اتهام اصلی سوشا مکانی چیست؟
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 27
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف