نمناک اخبارحوادث سقوط پژو پارس از روی پل در اتوبان تهران کرج + عکس
اتوبان تهران کرج ، تصادف در اتوبان تهران کرج
انحراف مسیر یکدستگاه پژو پارس در تقاطع اردستانی و سقوط از روی پل به اتوبان تهران کرج و در پی آن برخورد با خودروی جک حادثه خونین رقم زد.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1396

حادثه سقوط پژو پارس از روی پل در اتوبان تهران کرج

انحراف از مسیر یک دستگاه پژوپارس در اتوبان تهران - کرج حادثه آفرید.
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره جزییات این حادثه توضیح داد و گفت:ساعت 13:39 دقیقه ظهر امروز تصادف سه دستگاه خودرو در مسیر شرق به غرب اتوبان تهران - کرج تقاطع اردستانی به سامانه 125 شهرداری تهران اعلام شد. در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پژوپارس هنگام حرکت روی پل به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد با گاردیل حاشیه بزرگراه، پل و همچنین شکستن تعدادی از آنها به خیابان سقوط کرد. 

سقوط پژو از روی پل

حادثه سقوط پژو پارس از روی پل در اتوبان تهران کرج

وی ادامه داد:این خودرو هنگام سقوط با یک دستگاه خودروی سواری جک برخورد می کند. در نتیجه این خودرو نیز با یک دستگاه تصادف می کند.
به گفته ملکی، داخل پژوپارس یک پدر و پسر 10 ساله حضور داشتند که پسر آسیب شدیدی دیده و پدردچار آسیب زیادی نشده است. هر دو نفر نیز تحویل عوامل اورژانس شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران همچنین اضافه کرد:خودروها با حضور عوامل پلیس راهور به محل امنی منتقل شدند و محل برای بررسی علت حادثه به این نیروها تحویل داده شد. وضعیت ترافیکی منطقه تقریبا مناسب است.

سقوط پژو پارس از روی پل در اتوبان تهران کرج + عکس

سقوط پژو پارس از روی پل در اتوبان تهران کرج + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف