اتوبان تهران کرج

سقوط پژو پارس از روی پل در اتوبان تهران کرج + عکس

تاریخ انتشار : 20 بهمن 1396کد مطلب : 64280زمان مطالعه : 1 دقیقه
انحراف مسیر یکدستگاه پژو پارس در تقاطع اردستانی و سقوط از روی پل به اتوبان تهران کرج و در پی آن برخورد با خودروی جک حادثه خونین رقم زد.

حادثه سقوط پژو پارس از روی پل در اتوبان تهران کرج

انحراف از مسیر یک دستگاه پژوپارس در اتوبان تهران - کرج حادثه آفرید.
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره جزییات این حادثه توضیح داد و گفت:ساعت 13:39 دقیقه ظهر امروز تصادف سه دستگاه خودرو در مسیر شرق به غرب اتوبان تهران - کرج تقاطع اردستانی به سامانه 125 شهرداری تهران اعلام شد. در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پژوپارس هنگام حرکت روی پل به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد با گاردیل حاشیه بزرگراه، پل و همچنین شکستن تعدادی از آنها به خیابان سقوط کرد. 

سقوط پژو از روی پل

حادثه سقوط پژو پارس از روی پل در اتوبان تهران کرج

وی ادامه داد:این خودرو هنگام سقوط با یک دستگاه خودروی سواری جک برخورد می کند. در نتیجه این خودرو نیز با یک دستگاه تصادف می کند.
به گفته ملکی، داخل پژوپارس یک پدر و پسر 10 ساله حضور داشتند که پسر آسیب شدیدی دیده و پدردچار آسیب زیادی نشده است. هر دو نفر نیز تحویل عوامل اورژانس شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران همچنین اضافه کرد:خودروها با حضور عوامل پلیس راهور به محل امنی منتقل شدند و محل برای بررسی علت حادثه به این نیروها تحویل داده شد. وضعیت ترافیکی منطقه تقریبا مناسب است.

سقوط پژو پارس از روی پل در اتوبان تهران کرج + عکس

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
برگرفته از ایسنا - /م
برچسب :
وبگردی