نمناک ورزشفوتبال رونمایی از اتوبوس تشریفاتی پرسپولیس + عکس
پرسپولیس ، اتوبوس تشریفاتی
پرسپولیس از اتوبوس تشریفاتی باشگاهش به عنوان یک سوپرایز رونمایی کرد که میتوانید عکس اتوبوس تشریفاتی پرسپولیس را در نمناک ببینید.

اتوبوس تشریفاتی پرسپولیس

پرسپولیس بعد از نقل و انتقالات پر سر و صدای تابستانی و بازگرداندن طارمی از ترکیه، می خواهد از یک سورپرایز دیگر رونمایی کند. امروز عکسی از ترخیص یک اتوبوس تشریفاتی در اسکله شهید رجایی بندرعباس منتشر شد که به به نظر می رسد متعلق به باشگاه پرسپولیس باشد.

اتوبوس های تشریفاتی، اتوبوس هایی است که به رنگ و نمادهای باشگاه تزئین شده اند و بازیکنان داخل شهر می توانند با حضور در طبقه بالای آن، بدون دردسر با هواداران در ارتباط باشند. تقریبا همه باشگاه های بزرگ اروپایی صاحب چنین اتوبوس هایی هستند و در مراسم مختلف، بازی های بزرگ یا جشن قهرمانی از آن استفاده می کنند.

همه تیم های بزرگ اروپایی صاحب اتوبوس تشریفاتی هستند و در مراسم های مختلف، بازی های بزرگ یا جشن قهرمانی از آن استفاده می کنند. اتوبوس هایی که با رنگ و نماد باشگاه ها تزئین شده اند و بازیکنان با قرارگرفتن در طبقه بالای آن می توانند با هواداران در ارتباط باشند. شاید پرسپولیس، اولین تیم ایرانی باشد که از اتوبوس تشریفاتی باشگاهش رونمایی کند، چراکه امروز تصویری از ترخیص یک اتوبوس تشریفاتی در بندر شهید رجایی با عنوان "اتوبوس تشریفاتی پرسپولیس" در شبکه های اجتماعی منتشر شد.شاید پرسپولیس فصل آینده، با اتوبوسی شبیه اتوبوس تشریفاتی بایرن و مچستریونایتد در سطح شهر دیده شود.

پرسپولیس

عکس اتوبوس تشریفاتی پرسپولیس

رونمایی از اتوبوس تشریفاتی پرسپولیس + عکس

رونمایی از اتوبوس تشریفاتی پرسپولیس + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 40
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 36 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف