نمناک اخبارحوادث مجروحان حادثه واژگونی اتوبوس زائران اربعین در اقلید
اتوبوس ، واژگونی اتوبوس
بر اثر تصادف شب گذشته اتوبوس حامل زائران یزدی در محور اقلید در استان فارس متاسفانه 28 نفر جان خود را از دست دادند و 12 نفر دیگر مجروح شدند.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395
بازدید : 2,145 نفر

واژگونی اتوبوس زائران اربعین در شیراز

تصادف شب گذشته اتوبوس حامل زائران استان یزد در محور اقلید در استان فارس، تاکنون 28 کشته و 12 زخمی بر جای گذاشته که اسامی مجروحان این حادثه اعلام شد.

از آنجا که بلیط اتوبوس ها به صورت گروهی خریداری شده، هنوز اسامی کشته شدگان این حادثه به تفکیک مشخص نشده است اما بلیط های خریداری شده به نام های اسدی، حاجی زاده، خلیفات، دهقان، زارع زاده، علیزاده، فرهانی، مختاری، میرعبداللهی، نصیری و جوکار بوده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان یزد، اسامی مجروحان این حادثه را به شرح ذیل اعلام کرده است:جمال باغشاهی، محمد جوکار، علی احمدی پیشکوهی، مجید دهقان، مهدی دولت آبادی، یوسف زارع زاده، محسن رهاوی، محدعلی میرعبداللهی، فرهاد سوادی، علی حاجی زاده، قاسم قاسم ‍زاده، سوگند عبداللهی ‍زاده، مهدی محمدی، سکینه نداف، علیرضا حیدری، امین علیزاده، حسین حاجی زاده، بنیامین عبداللهی زاده، عباس حیدری، کاظم جوکار.

هادی هادی نسب عنوان کرد:دو نفر از مجروحان این حادثه نیز هنوز ناشناس هستند و اطلاعاتی از آنها در دست نیست.

مجروحان این حادثه نیز به بیمارستان های شیراز و یاسوج منتقل شده اند اما اورژانس یزد نیز برای انتقال مجروحان به بیمارستان های یزد اعلام آمادگی کرده است.

حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران اربعین استان یزد ساعت 21 دیشب رخ داد و این اتوبوس در حوالی روستای کاکان به دره سقوط کرد که متاسفانه منجر به فوت 28 زائر یزدی شد.

مجروحان حادثه واژگونی اتوبوس زائران اربعین در اقلید

مجروحان حادثه واژگونی اتوبوس زائران اربعین در اقلید
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف