نمناک اخبارحوادث اجاره دادن همسر برای رضایت طلبکاران
اجاره دادن همسر ، طلبکاران
اجاره دادن همسر آن هم برای صاف کردن بدهی و جلب رضایت از طلبکاران زمانی فاش شد که در سانحه ی تصادف یک خودرو که چهار زن سرنشین آن بودند جسد مرد جوان ناشناسی کشف شد.
تاریخ انتشار : 28 تیر 1394

اجاره دادن همسر جرمی سنگین در گوشه ای از تهران بود که با یک تصادف فاش شد.

بررسی های این جنایت معمایی زمانی کلید خورد که مأموران پلیس راه در جاده رباط کریم در جریان تصادف یک خودرو که چهار زن سرنشین آن بودند، قرار گرفتند.

عجیب اینکه در صحنه این تصادف جسد مرد جوانی پیدا شد که ابتدا تصور می رفت وی قربانی سانحه جاده ای است اما زنان که همگی زخمی شده بودند در تحقیقات اعلام کردند که هیچ مردی آنها را همراهی نکرده است. هیچ کس نمی دانست مرد ناشناس چه سرنوشتی داشته است تا اینکه مأموران با دستور بازپرس جنایی تهران مأموریت یافتند رازگشایی کنند.

کارآگاهان در تجسس ها پی بردند یک روز پیش از پیدا شدن جسد مرد ناشناس، پدر خانواده ای به دادسرای رباط کریم رفته و ادعا داشته که پسر 28 ساله اش به نام قادر خانه اش را ترک کرده و به طرز مرموزی گم شده است.

 وقتی این پدر نگران جسد مرد ناشناس را دید مشخص شد قربانی یک جنایت معمایی همان قادر است و خیلی زود همسرش تحت بازجویی ویژه قرار گرفت.لیلا ابتدا ادعای بی گناهی کرد. وی وقتی دید که راز جنایت هولناکش برملا شده است چاره ای جز اعتراف ندید و گفت:قادر اعتیاد شدید داشت و همیشه از دوستش که محمد نام دارد پول قرض می گرفت، چون نمی توانست بدهی اش را به محمد بازگرداند مرا مجبور می کرد دست به کارهای شومی بزنم تا محمد از او قرض هایش را نخواهد.

 وی افزود:چند روز پیش من، قادر و محمد برای مسافرت به شمال رفتیم. وقتی به رباط کریم برگشتیم محمد نیز به خانه ما آمد. وقتی شام خوردیم، همسرم به وی گفت برویم کارخانه سبزی بگیریم. ساعت 10 شب بود آنان با هم رفتند، ساعت یک بامداد شد که زنگ خانه مان به صدا درآمد.

 پشت در رفتم دیدم محمد است. با شنیدن صدایش جا خوردم، در را باز کردم دیدم شوهرم همراهش نیست و از او شنیدم که قادر را با خودرویش زیر گرفته است. او مرا هم تهدید به مرگ کرد. در حالی که شوکه شده بودم از وی خواستم خانه ام را ترک کند. او بیرون رفت همان لحظه به خانواده شوهرم زنگ زدم اما کسی گوشی را برنداشت بناچار به مادرم زنگ زدم گفتم قادر به دست دوستش به قتل رسیده است.

 با اعترافات این زن، محمد بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت. این مرد در بازجویی ها قتل قادر را به گردن گرفت و گفت ناخواسته وی را زیر گرفته است.

 

در دادگاه

صبح دیروز این زن و مرد خیانتکار در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک به ریاست قاضی عبداللهی و دو قاضی مستشار تحت محاکمه قرار گرفتند.در ابتدای جلسه اولیای دم خواهان قصاص شدند و محمد وقتی برای آخرین دفاع پشت تریبون ایستاد، گفت:آن شب وقتی برای خرید سبزی با قادر به سمت کارخانه حرکت کردیم، وی در بین مسیر گفت خسته است و خواست من رانندگی کنم. وقتی پیاده شد ناخواسته وی را زیر گرفتم او از دوستان صمیمی ام بود باور کنید هرگز قصد کشتن او را نداشتم اما وقتی با خودرو وی را زیر گرفتم ترسیدم و پا به فرار گذاشتم چرا که نمی دانستم چه کار کنم من با وی هیچ خصومتی نداشتم. تقاضای عفو و بخشش دارم.

 لیلا نیز در آخرین دفاع گفت:باور کنید من در قتل همسرم نقشی نداشتم تنها به خواسته خودش دست به کارهای شوم می زدم.

اجاره دادن همسر برای رضایت طلبکاران

برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف