نمناک اخبارجامعه اجاره دادن دختر 11 ساله توسط مادر معتاد + عکس
اجاره دختر ، جنایت مادر معتاد
مادر بی رحم برای تامین مواد مخدرش جنایتی غیرقابل بخشش مرتکب و به مجازات سختی محکوم شد ، اجاره دختر نوجوان به مردان شیطان صفت پرونده ی جرائم این زن را گشود.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396

مادر فاسد دختر 11 ساله اش را برای خرید مواد مخدر اجاره داد

به گزارش daily star مادری که به دلیل اعتیاد شدید به مواد مخدر دختر نوجوانش را برای برقراری رابطه نامشروع می فروخت توسط نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیر شد.

اجاره دختر

اجاره دختر نوجوان برای خرید مواد مخدر مادر

ماجرای دلخراشی که برای دختر 11 ساله به واسطه مادر معتادش آغاز شده بود با رسیدگی جدی در دادگاه به پایان رسید.مادر جوان به جرم استعمال مواد مخدر قاچاق انسان و سوء استفاده از کودک خود در دادگاههای امریکا."کورکوان" در کمال بیرحمی برای رسیدن به منافع شخصی و رسیدن به مواد مخدر مورد نیازش دختر 11 ساله اش را طعمه قرار داد.

به گزارش وب سایت منبع این زن جوان که در چندین مورد قاچاق انسان نیز همدستی داشته است حتی به فرزند خود نیز رحم نمی کرده و برای تامین مواد مخدر مصرفی خود دخترش را به فروشندگان مواد مخدر و برای سوء استفاده جنسی اجاره می داد و وحشتناک تر از تمام این جرائم موردی بود که زن معتاد در بخشی از اتهامات خود به آن اشاره کرد.

اجاره دختر

عکس مادری که برای خرید هروئین دخترش را اجاره داد

او می گوید:دخترم را فروختم تا پولی برای خریدن هروئین به دست بیاورم و بعد از آنکه دخترم به خانه بازگشت به عنوان جایزه به او نیز هروئین دادم تا مصرف کند اما دخترم نتوانست و با استفراغ تمام مواد را بیرون ریخت.

این زن به 51 سال زندان محکوم شده است.

اجاره دادن دختر 11 ساله توسط مادر معتاد + عکس

اجاره دادن دختر 11 ساله توسط مادر معتاد + عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 68
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 47 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف