نمناک فرهنگ و هنرموسیقی اجرای خیابانی “حمید حامی” در تهران + فیلم
حمید حامی ، خواننده معروف
“حمید حامی” خواننده موسیقی پاپ بعد از پنج سال دوری از کنسرت و اجرای زنده، در یکی از خیابانهای تهران به اجرا پرداخت.
بازدید : 5,526 نفر

اجرای حمید حامی خواننده موسیقی در خیابان

حمید حامی یکی از خوانندگان موسیقی پاپ کشورمان است چند روز پیش در خیابان درختی واقع در سعادت آباد تهران با تعدادی نوازنده خیابانی به اجرای دو قطعه پرداخت.

به گفته خود حامی در برنامه زنده رادیویی دیروز، وی که با یکی از نوازنده‎های خود در حال عبور از خیابان درختی بوده با دیدن یک ارکستر هفت نفره به نام پلاک شصت که مشغول اجرا در پیاده رو بودند به تماشای آن ها می ایستد. طبق گفته حامی نوازنده های این گروه خیابانی بسیار خوب و حرفه ای یک سری از قطعات موسیقی را اجرا می کردند و عابران نیز بی توجه به اجرای بسیار خوب آن ها از کنارشان می گذشتند.

حمید حامی و گروه پلاک 60

حمید حامی و گروه موسیقی خیابانی پلاک 60

اجرای خوب این گروه جالب باعث می شود که حامی برای تشویق و احترام به اجرای حرفه ایشان در پیاده روی این خیابان، به آن ها پیشنهاد اجرای یک قطعه را بدهد. این پیشنهاد غیرمنتظره توجه عابران و رهگذران خیابان درختی را نیز جلب می کند و در چند دقیقه ای که حامی و نوازندگان این گروه خیابانی در حال صحبت برای اجرای قطعه پیشنهادی حامی بودند، مردم بسیاری نیز تجمع کرده و موبایل به دست به تماشا و تصویربرداری از این اتفاق جالب می ایستند.

حامی قطعه قدیمی غریب آشنا را با این ارکستر خیابانی اجرا می کند پس از اتمام اجرای نصفه و نیمه این قطعه با تشویق و درخواست مردم قطعه می دونی دل اسیره را اجرا کرد. یک اجرای جالب و زیبا که منجر به اتفاقی می شود که تاکنون در موسیقی ایران سابقه نداشته. یک خواننده مطرح و معتبر به احترام اجرای حرفه ای یک گروه خیابانی، کنار آن ها می ایستد و می خواند و با این حرکت زیبا و انسانی توجه مردم را نیز به این نکته جلب می کند که موسیقی زیبا در هر شرایطی می تواند به وقوع بپیوندد.

در ادامه می توانید ویدئو اجرای قطعه غریب آشنا توسط حامی در همراهی با گروه موسیقی خیابانی پلاک 60 را ببینید.

اجرای حمید حامی در خیابان

در ادامه می توانید ویدئو اجرای قطعه می دونی دل اسیره توسط حامی در همراهی با گروه موسیقی خیابانی پلاک 60 را ببینید.

اجرای حمید حامی در خیابان

حمید حامی ، حمید حامی در خیابان برای مردم خواند

اجرای خیابانی “حمید حامی” در تهران + فیلم
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از موسیقی ما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف