نمناک فرهنگ و هنرموسیقی صادق آزمند داوران مسابقه ترکیه را شوکه کرد + عکس
صادق آزمند ، صادق آزمند خواننده
اجرای زنده صادق آزمند در مسابقه او سس ترکیه داوران را میخکوب کرد و با تشویق حضار همراه شد.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1395

صادق آزمند در مسابقه او سس ترکیه شگفتی آفرید

اجرای فوق العاده ی صادق آزمند در مسابقه او سس ترکیه همه حاضران را متحیر کرد . صادق آزمند با اجرای آهنگ زیبای ای عاشقان داوران این مسابقه را شوکه کرد.

«او سس ترکیه» یک مسابقه آواز خوانی است که در ترکیه برگزار می شود. این برنامه نسخه ای محلی از برنامه صدای هلند بوده و از 10 اکتبر 2011 در ترکیه پخش شده است. تا به حال شرکت کنندگان ایرانی زیادی در این برنامه شرکت کرده اند. این مسابقه در پنج مرحله و با داوری 4 نفر برگزار می شود. اعضای گروه داوری در مرحله اول پشت به Stage قرار می گیرند و شرکت کننده ها برنامه خود را اجرا کرده و در صورتی که هر یک از داوران صدای شرکت کننده را بپسندند، با فشار دادن دکمه ای که برای صندلی های آنها در نظر گرفته شده به سمت صحنه برمی گردد و اعلام می نماید که مایل به ادامه مسابقه در گروه خود با شرکت کننده حاضر در صحنه است. در صورتی که 2 یا چند داور برای یک شرکت کننده بازگردد، شرکت کننده به دلخواه خود ادامه مسابقه را با یکی از اعضای هیئت ژوری را انتخاب کرده و به راه خود ادامه می دهد.

 صادق آزمند

صادق آزمند در مسابقه او سس ترکیه

اجرای متفاوت صادق آزمند که با تشویق حاضرین همراه شده بود، مورد توجه هر 4 داور این برنامه قرار گرفت. این هنرمند یک آهنگ تلفیقی ایرانی به زبان فارسی اجرا کرد.

صادق آزمند داوران مسابقه ترکیه را شوکه کرد + عکس

صادق آزمند داوران مسابقه ترکیه را شوکه کرد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از سینما خبر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف