نمناک اخبارجامعه اجرای قطع آب مشترکین پر مصرف در سال جاری
قطع آب ، مشترکین پر مصرق
وزیر نیرو با تأکید بر اینکه مصوبه قانونی قطع آب مشترکان پرمصرف از سوی مجلس صادر شده است، گفت: امسال قطع آب شرب مشترکان پرمصرف در سراسر کشور اجرایی می شود.
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1395

قطع آب مشترکین پر مصرف

حمید چیت چیان در حاشیه یازدهمین کنفرانس بین المللی انرژی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا قطع آب مشترکان پر مصرف امسال اجرایی می شود؟ گفت:قطع آب مشترکان پرمصرف امسال در سراسر کشور اجرایی می شود.

وی افزود:این طرح مصوبه قانونی مجلس را دارد و مجلس اجازه داده است که برای کاهش مصرف آب و مصرف بهینه آن مشترکانی که مصرف آب شرب آنها بالاتر از حد مجاز است قطع شود.

حمید چیت چیان


چیت چیان در خصوص اینکه برخی از نیروگاه ها از آب شرب برای خنک کردن توربین ها استفاده می کنند، گفت:وزارت نیرو چند سیاست را دنبال می کند که تولید برق از نیروگاه های بخار به سمت نیروگاه های تجدیدپذیر منتقل شود.

وی ادامه داد:وزارت نیرو تلاش می کند نیروگاه ها را از برج تر به برج خشک تبدیل کند تا نیاز به آب کمتری داشته باشیم. پس بنابراین تلاش ما این است که میزان مصرف آب در نیروگاه ها را به حداقل برسانیم.

اجرای قطع آب مشترکین پر مصرف در سال جاری

اجرای قطع آب مشترکین پر مصرف در سال جاری
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از پارسینه/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف