نمناک اخبارجامعه کشف 2 قطعه از اجساد قربانیان حادثه پلاسکو در هرندی
اجساد پلاسکو ، حادثه پلاسکو
رئیس پزشکی قانونی کشور از کشف اجساد پلاسکو در هرندی خبر داد . به گزارش این سازمان دو قطعه از اجساد حادثه ریزش ساختمان پلاسکو میان نخاله ها کشف شده است.
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1395

کشف 2 قطعه از اجساد پلاسکو در هرندی میان نخاله های ساختمان

رئیس پزشکی قانونی کشور از کشف دو قطعه از اجساد حادثه پلاسکو در منطقه هرندی که نخاله ها و ضایعات این حادثه به آنجا منتقل شده بود، خبر داد.

از کشف دو قطعه از اجساد حادثه پلاسکو در هرندی خبر داد و گفت:این دو قطعه به پزشکی قانونی استان تهران منتقل شده است و نیروهای ما مشغول بررسی های لازم جهت تشخیص هویت این اجساد هستند.

وی افزود:آزمایش DNA بر روی این قطعات انجام می شود و تطبیق با DNA خانواده ها نیز صورت خواهد گرفت، البته این بار تشخیص هویت سریع تر انجام می شود چرا که از قبل DNA خانواده ها در پزشکی قانونی ثبت شده است.

رئیس پزشکی قانونی کشور خاطر نشان کرد:احتمال دارد که این قطعات مربوط به پیکرهای جدید بوده و یا اینکه تکه هایی از پیکر و اجساد کشف شده در روزهای اخیر باشد.

شجاعی با اشاره به اینکه این دو قطعه شامل یک قطعه کوچک و یک جسد نصفه است، گفت:تشخیص هویت این دو قطعه تا فردا مشخص خواهد شد.

کشف 2 قطعه از اجساد قربانیان حادثه پلاسکو در هرندی

کشف 2 قطعه از اجساد قربانیان حادثه پلاسکو در هرندی
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف