نمناک ورزشفوتبال احتمال محرومیت ایران به خاطر دیدار پرحاشیه با قطر
محرومیت ایران ، حواشی بازی ایران و قطر
اتفاقات و درگیری ها در بازی ایران و قطر باعث شد یک روزنامه چینی خبر احتمال محرومیت ایران از طرف AFC را منتشر کند.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1395
بازدید : 1,774 نفر

احتمال محرومیت ایران از طرف AFC

تیم ملی فوتبال ایران در حالی سه شنبه برابر چین به میدان می رود که در بازی اول خود در برابر تیم ملی فوتبال قطر بازی جنجالی را پشت سر گذاشت که در دقایق پایانی به درگیری ختم شد.

این روزنامه نوشته است:" بازی دو تیم از حساسیت زیادی برخوردار بود و به نظر می رسید هر دو مربی نسبت به قضاوت داور سنگاپوری حساس شده بودند و علیه اکثر سوت های این داور اعتراض می کردند. علاوه بر این تماشاگران حاضر در ورزشگاه نیز با لیزر، نور به صورت داور مسابقه می زدند و کار قضاوت را برای این داور سریلانکایی سخت کرده بودند.

این در حالی است که در بدبینانه ترین حالت، به خاطر اتفاقات بین دو نیمه که با پرتاب بطری و سنگ از بین تماشاگران بازی همراه بود، ایران توسط AFC بین 50 تا 80 هزاردلار جریمه نقدی می شود. و اتفاقاتی که در پایان بازی و داخل زمین رخ داد جریمه ای برای فدراسیون همراه نخواهد داشت چون تماشاچی ها در ان نقشی نداشتند و درگیریهای بازیکنان و داخل زمین بود.

حواشی بازی ایران و قطر

لیزر انداختن به صورت داور

تیم ملی ایران در جام جهانی

درگیری های بازیکنان ایران و قطر


جو متشنج شده آزادی که به "جهنم حریفان" معروف شده است در اواخر مسابقه تاثیر زیادی در درگیری دو تیم داشت و این نشان می دهد اگر تیم ملی چین بخواهد در این ورزشگاه بازی کند باید حسابی برای این جو آماده باشد.

از همان 30 دقیقه نخست بازی تماشاگران حاضر در این ورزشگاه به شدت از تیم ملی شان حمایت کردند و بازی را برای قطری ها سخت کرده بودند. در پایان نیمه نخست نیز که با تساوی بدون گل به پایان رسید، یک اقدام دیگر از نیمکت ایران بار دیگر جو ورزشگاه را متشنج کرد و آن هم حمله کادرفنی تیم ایران به داور سریلانکایی مسابقه در وسط زمین بود که با دخالت نیروهای امنیتی ختم به خیر شد.

تماشاگران ایرانی معتقد بودند قطری ها اغراق می کنند و وقت زیادی از زمان را می گیرند. بعد از آن در دقایق پایانی و وقت های اضافه بود که دروازه بان قطر اشتباه کرد و توپ را در اختیار مهاجم ایران قرار داد تا دروازه خودی را باز شده ببیند تا بعد از این گل ورزشگاه آزادی صحنه درگیری های زیادی شود. بازیکنان و نیمکت نشینان ایران از یک طرف و چند بازیکن قطری از جمله کازورلا و سوریا از طرف دیگر رفتار خشنی از خود نشان دادند".

در ادامه این مطلب آمده است:نیروهای امنیتی و پلیس حاضر در این ورزشگاه نتوانستند نظم و امنیت را به خوبی در جریان این بازی را فراهم کنند. وجود لیزر در بین تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی برای اذیت کردن داور مسابقه اقدامی بود که می توانست جلوی آن گرفته شود و به نظر می رسد تمامی این اقدامات دست به دست هم بدهد تا ایران از طرف AFC با جریمه و محرومیت روبرو شود.

احتمال محرومیت ایران به خاطر دیدار پرحاشیه با قطر

احتمال محرومیت ایران به خاطر دیدار پرحاشیه با قطر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف