نمناک ورزشفوتبال رونالدو به 6 سال زندان محکوم شد!
رونالدو ، فوتبال
کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید به فرار مالیاتی متهم شد و احتمال محکومیت او به 6 سال زندان وجود دارد .

آیا رونالدو به زندان محکوم میشود

گروهی از رسانه های اروپایی با انتشار گزارش هایی، ادعا کردند که چهره های سرشناس دنیای فوتبال از جمله کریس رونالدو، ژوزه مورینیو و مسوت اوزیل، مرتکب تخلف مالیاتی گسترده شده اند. رونالدو مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید از سوی منابع خبری مرتبط با اطلاعات آلمان و پرتغال متهم به فرار مالیاتی و پول شویی است. مشخصا این اتهام در صورت اثبات برای ستاره اول مادرید دردسرهای جدی ایجاد خواهد کرد.

حداقل 30 بازیکن بزرگ دنیای فوتبال فرارهای مالیاتی کلانی را در پرونده خود دارند. ماجرا از وقتی شروع شد که سایت افشاگرانه «فوتبال لیکس» به انتشار آماری درباره جزئیات فرار مالیاتی ستاره های بزرگ پرداخت و به کمک چند سایت مشهور پای افرادی مانند کریس رونالدو و مدیر برنامه هایش، خورخه مندس معروف را هم وسط کشید. روزنامه اسپورت کاتالونیا گزارشی مستند از فرایند پولشویی وکیل رونالدو منتشر کرده و نوشته است:لانه پنهان مندس، وکیل رونالدو را پیدا کردیم!

البته هنوز چیزی به اثبات نرسیده اما شرکت بین المللی پرتغالی احتمالا همان جایی است که رونالدو در آن اقدام به پولشویی و فرار مالیاتی کرده است.

 رونالدو

احتمال محکومیت رونالدو به 6 سال زندان وجود دارد

رونالدو اخیرا به فرار مالیاتی متهم شده و یک سایت مدعی شده که این بازیکن 150 میلیون یورو فرار مالیاتی دارد. خوسه ماریا مویندو دبیرکل Gestha در این رابطه در برنامه ال مون گفت:ممکن است رونالدو به 6 سال زندان محکوم شود. اطلاعات موجود درباره رونالدو نشان می دهد که ممکن است او بیش از 160 میلیون یورو فرار مالیاتی داشته باشد.
خوسه مدعی شده که با یک جرم سنگین روبرو هستند چراکه کمترین جریمه برای هر سال فرار مالیایت، دو سال زندان است.

پس از متهم شدن بازیکنانی همچون لیونل مسی و خاویر ماسکرانو به فرار مالیاتی این بار نوبت به کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مادرید رسید.

به نوشته سایت فوتبال لیکس، این مهاجم پرتغالی از سال 2009 زمانی که هنوز بازیکن منچستریونایتد بود، درآمدهای حاصل از حق تصویرش معادل 150 میلیون یورو را در شرکتی غیر حقیقی در جزایر ویرجین بریتانیا نگهداری و تنها چهار درصد از مالیات خود را پرداخت کرده است.

رونالدو به 6 سال زندان محکوم شد!

رونالدو به 6 سال زندان محکوم شد!
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 12
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف