نمناک ورزشفوتبال احسان حاج صفی در بوخوم آلمان + تصاویر
احسان حاج صفی ، قرارداد احسان حاج صفی
احسان حاجی صفی بازیکن سپاهان را باید بازیکن بوخوم دانست. چند سایت آلمانی نیز در این باره اخباری منتشر کرده اند.
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1394

احسان حاج صفی در آلمان

احسان حاجی صفی در یک قدمی پوشیدن پیراهن بوخوم قرار دارد. او قرار است امشب به آلمان برود تا قرارداد نهایی اش را امضا کند. حتی رسانه های آلمانی نیز در موردعلاقهبوخوم به احسان نوشته اند و از او به عنوان صید جدید صدرنشین بوندسلیگایدویادکرده اند. سایت رسمی بوندسلیگایدو آلمان در این مورد نوشته:«بوخوم هنوز در بازار نقل و انتقالات فعال است و شنیده می شود که دنبال جذب حاجی صفی از تیم ملی ایران. بازیکن سپاهان که ماه ژوئن هم موردتوجهبوخوم بود در سفارت آلمان در اریاندیده شده که این موضوع شایعه انتقال این بازیکن 25 ساله به بوخوم را قوی ترمی کند

 

احسان حاج صفی در آلمان


همچنین یک سایت معتبر دیگر خبر دیگری درباره علاقه بوخوم به حاجی صفی منتشر کرده و نوشته:«بوخومبااینکه قاطعانه صدرنشین بوندسلیگایدو است در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی قصد دارد تا با جذب حاجی صفی، جناح چپ خود را تقویت کند. حاجی صفی بازیکنی است که می تواند هم در جناح چپ بازی کند و هم جناح راست. این بازیکن 25 ساله که در اصفهان بازی می کند دنبال چالش جدیدی است. قیمت حاجی صفی 1/5میلیون یورو است اما گفته می شود این انتقال با رقمی کمتر نهایی خواهد شد.»

 

احسان حاج صفی

نکته جالب توجه رکوردی است که بوخوم این فصل از خود به جاگذاشته. این تیم 5 برد پیاپی به دست آورده است. چهار برد در بوندسلیگایدو و یک برد در جام حذفی. بوخوم با 12 امتیاز در صدر جدول بوندسلیگایدو قرار دارد و به نظر می رسد گزینه جدی صعود به بوندسلیگاییک است.

احسان حاج صفی در بوخوم آلمان + تصاویر

احسان حاج صفی در بوخوم آلمان + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف