نمناک ورزشگوناگون چرا احسان حدادی بعد المپیک 2016 به ایران بازنگشت؟
احسان حدادی ، المپیک 2016
احسان حدادی پرتابگر دیسک المپیکی کشورمان بعد از ناکامی در المپیک 2016 به ایران برنگشته که همه نگران این موضوع هستند.

احسان حدادی هنوز به ایران برنگشته است

پرتابگر دیسک کشورمان که در المپیک ٢٠١٢ یک افتخار تاریخی برای ایران رقم زد، بعد از ناکامی در المپیک ٢٠١٦ هنوز به ایران بازنگشته و این مسأله نگرانی هایی را به وجود آورده است.

عدم بازگشت احسان حدادی به ایران، بار دیگر شایعه پناهندگی نایب قهرمان المپیک لندن را با توجه به پرونده ای که در دادگاه درگیر آن بود، سر زبان ها انداخته استاما این خبر تکذیب شد.

احسان حدادی

عدم بازگشت احسان حدادی به ایران بعد المپیک

بعد از ناکامی غیرمنتظره احسان حدادی در المپیک ٢٠١٦، انتقادات زیادی به این ورزشکار وارد شد. همان طور که خودش قبول کرد، همه امکانات برایش فراهم شده بود اما با این حال او نه تنها نتوانست مدال دوره قبلی خود را تکرار کند، بلکه به فینال هم نرسید تا یک ناکامی بزرگ برایش رقم بخورد.

 

* فدراسیون هم بهانه ای ندارد

بعد از پایان المپیک ریو، حالا رئیس فدراسیون دوومیدانی نیز غیرمستقیم مقصر اصلی را خود حدادی می داند. کیهانی دراین باره می گوید:«فدراسیون هم چیزی برای حدادی کم نگذاشت و همه برنامه ها را اجرایی کرد.»

 

 * حدادی برنگشت!

در حالی که همه رسانه ها و کارشناسان در انتظار بازگشت احسان حدادی از ریودوژانیرو بودند تا او درباره ناکامی اش توضیح بدهد، هنوز خبری از ورود این ورزشکار به ایران نیست.

 مشخص نیست که به چه دلیلی در شرایطی که تمام کاروان های ورزشی ایران وارد تهران شده اند، هنوز یک ورزشکار به کشورش بازنگشته است. حتی اگر نیاز به سفر شخصی دیگری هم بود، شاید راه بهتر این بود که احسان حدادی به تهران سفر کرده و بعد از آن با هزینه شخصی خودش به کشور دیگری برود.

 

* شائبه ها بیشتر شد

نزدیک به ٢ سال است که شایعاتی درباره احسان حدادی به گوش می رسد و شاید همین موضوع بخش زیادی از فکر او را در چند ماه اخیر مشغول کرده بود.

 با این که قهرمان پرتاب دیسک بازی های آسیایی ٢٠١٤ خودش این موضوع را چند باری تکذیب کرده اما از گوشه و کنار خبر می رسد که این ورزشکار درگیر پرونده ای شخصی در دادگاه است.

 با تلاش کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک شرایطی فراهم شد تا احسان حدادی در آستانه المپیک خودش را درگیر این مسائل نکند و زمان رسیدگی به این پرونده به بعد از بازگشت از برزیل موکول شده بود.

 حالا با عدم بازگشت حدادی به کشور شائبه های زیادی مبنی بر این که این ملی پوش دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد، مطرح شده است.

 با این حال رئیس فدراسیون دوومیدانی دلیل عدم بازگشت او را مسأله دیگری می داند:«حدادی صرفاً برای درمان آسیب دیدگی و احتمالاً عمل جراحی به آلمان سفر کرده است و شک نکنید به ایران برمی گردد. او در آن جا توسط پزشک آلمانی معاینه می شود و اگر شرایط فراهم بود در همان جا و اگر نه، در ایران جراحی می شود.»

چرا احسان حدادی بعد المپیک 2016 به ایران بازنگشت؟

چرا احسان حدادی بعد المپیک 2016 به ایران بازنگشت؟
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 16
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف