نمناک فرهنگ و هنرچهره ها احسان علیخانی، فرزاد حسنی و علی ضیا در رادیو + تصاویر
احسان علیخانی ، مجری مشهور
بازگشت احسانی علیخانی پس از سه سال به رادیو با برنامه زنده رادیویی اینجا شب نیست روی آنتن میرود. پیش تر علی ضیاء و فرزاد حسنی اجرای این برنامه را نیز برعهده داشتند.
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1393
بازدید : 27,058 نفر

احسان علیخانی پس از سه سال و سه ماه دوری به رادیو برگشت و اجرای زنده را با برنامه اینجا شب نیست در رادیو جوان تجربه کرد.
مهمان اولین اجرای علیخانی در رادیو، مهران دوستی بود که درباره اجرای رادیویی گفتگو کرد و او که به عنوان یکی از ستارگان اجرای رادیویی شناخته می شود و با علیخانی نیز رفاقتی قدیمی دارد، حرف های قابل توجهی زد.

احسان علیخانی و مهران دوستی در رادیو

آخرین بار علیخانی در همین برنامه و در سال 90 اجرای رادیویی داشت که تا 22 اسفند همان سال ادامه داشت اما پس از اجرای برنامه سال تحویل 1391 در شبکه دو، او دیگر اجرایی در رادیو و تلویزیون نداشت.

احسان علیخانی در رادیو

به گفته فریبرز گلبن تهیه کننده باسابقه رادیو و سردبیر اینجا شب نیست در چهارشنبه شب ها، این برنامه در بامداد پنجشنبه 15 خرداد ساعت 00:00 تا 2 با اجرای فرزاد حسنی روی آنتن رفت.
پیش از این از میان دیگر مجریان مطرح سیما، سیدعلی ضیاء نیز اجرای یکی از روزهای هفته اینجا شب نیست را به سردبیری افشین حسین خانی برعهده داشت.

احسان علیخانی، فرزاد حسنی و علی ضیا در رادیو + تصاویر

احسان علیخانی، فرزاد حسنی و علی ضیا در رادیو + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 44
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 38 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف