نمناک اخبارجامعه احسان علیخانی در مراسم شهید گمنام ماه عسل + عکس
شهید گمنام ، ماه عسل
احسان علیخانی در مراسم گرامیداشت شهید ایرج خرم جاه که در برنامه ماه عسل با نمایش عکس این شهید به عنوان شهید گمنام یاد شده بود شرکت کرد. عکس احسان علیخانی را در این مراسم مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1392

مراسم استقبال از مادر شهید «ایرج خرم جاه» عصر روز گذشته با حضور کاروانی متشکل از 311 نفر از اعضا و اقوام خانواده شهید ایرج خرم جاه، مسؤولان سپاه استان البرز، خانواده جعفر زمردیان (کسی که شهید ایرج خرم جاه به نام او دفن شده بود اما بعد از جنگ به عنوان آزاده به کشورمان بازگشت) و جمع بسیاری از مردم شهر همدان در فرود گاه و گلزار شهدای این شهر برگزار شد.

مراسم استقبال از مادر شهید ایرج خرم جاه از ساعت 17عصر پنجشنبه (سی و یکم مرداد) در فرودگاه استان همدان برگزار شد. در این مراسم که مادر شهید ایرج خرم جاه بنا به وصیت فرزندش چادر سفید بر سر داشت در سخنانی گفت:امروز با حضور در شهر همدان احساس می کنم که فرزندم داماد شده است و در مراسم عروسی او شرکت کرده ام. اکنون که بعد از 27 سال به دیدار فرزندم آمده ام بسیار خوشحال هستم و جا دارد از آقای زمردیان و خانواده اش برای این امانت داری تشکر کنم.عکس های این مراسم را در ادامه مشاهده می فرمائید.

احسان علیخانی و شهید ایرج خرم جاه

 

مادر شهید ایرج خرم جاه

مادر شهید گمنام برنامه ماه عسل

 

احسان علیخانی در مراسم شهید ایرج خرم جاه

عکس جدید احسان علیخانی

 

حضور مردم و مسئولان در مراسم گرامیداشت شهید ایرج خرم جاه

مراسم شهید ایرج خرم جاه

 

احسان علیخانی و شهید گمنام برنامه ماه عسل

برنامه ماه عسل و شهید گمنام

 

عکاس:ایمان حامی خواه

احسان علیخانی در مراسم شهید گمنام ماه عسل + عکس

احسان علیخانی در مراسم شهید گمنام ماه عسل + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 540
برگرفته از mehrnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 498 42
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف