احسان علیخانی
ویژه برنامه تحویل سال 97 با اجرای احسان علیخانی روی آنتن میرود اما امسال برنامه سه ستاره پخش نمیشود.

سه ستاره امسال پخش نمیشود

تهیه و تولید برنامه تحویل سال شبکه سه سیما برای نوروز 97 به عهده «احسان علیخانی» گذاشته شده است. قرار است ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک سیما را امسال و در نوروز 97 «احسان علیخانی» مجری برنامه «ماه عسل» تولید کرده و اجرای آن را هم برعهده داشته باشد.

احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری برنامه سال تحویل

بنا بر این گزارش، این تصمیم در شبکه سه سیما گرفته شده و هنوز علیخانی کار تولید را آغاز نکرده است. همچنین برنامه «سه ستاره» که طی سال های گذشته برای انتخاب آثار برتر تلویزیون روی آنتن می رفت و اجرای آن را هم علیخانی برعهده داشت، امسال به خاطر برگزار شدن جشنواره جام جم به روی آنتن نخواهد رفت.
طی سال های گذشته تولید برنامه های تحویل سال شبکه سه برعهده «احسان علیخانی» بوده و در این مدت توانسته پربیننده ترین ویژه برنامه ها را برای تلویزیون تولید کند.

زمستان 93 احسان علیخانی اجرای برنامه ای را برای شبکه سوم سیما به عهده گرفت که به انتخاب بهترین سریال ها و برنامه های تلویزیونی شبکه سه در بیستمین سالگرد تاسیس اش اختصاص داشت. ساختار و استقبال مردم از این برنامه مسئولان سیما را بر آن داشت تا برای دومین سال در سال 93 این برنامه تلویزیونی ساخته شود با این تفاوت که در سال دوم انتخاب بهترین ها از بین تمامی برنامه های صدا و سیما صورت گرفت.

احسان علیخانی مجری برنامه تحویل سال 1397 شبکه سوم

4.624
این مطلب مفید بود ؟222
برگرفته از فارس - تازه نو -/ح
نظرات1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1397-04-04
خیلی اقای داداش احسان خسته نباشی دلاور بابت همه چی مرسی یادتون نره که خنده بیشتر از هر چیزی بهتون میاد
10
وبگردی