نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش احسان علیخانی به رفتار زشت با ابوالفضل پورعرب
احسان علیخانی ، ابوالفضل پورعرب
احسان علیخانی در صفحه ی شخصی اش نوشت : امروز اتفاقی قسمتی از مصاحبه ایشون با فریدون جیرانی رو دیدم که خیلی حالم بد شد و خیلی دلم گرفت از همه چی.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395

عذرخواهی احسان علیخانی از ابوالفل پورعرب

مجری «ماه عسل» در این رابطه در اینستاگرام نوشت:«حتما ایشون رو می شناسین ، جناب ابولفضل پورعرب ...
 
ابوالفضل پورعرب

ادای احترام احسان علیخانی به ابوالفضل پورعرب

 
 

متن اینستاپست احسان علیخانی بعد از گلایه ابولفضل پورعرب

امروز اتفاقی قسمتی از مصاحبه ایشون با فریدون جیرانی رو دیدم که خیلی حالم بد شد و خیلی دلم گرفت از همه چی ، از اینکه قهرمان نسل من گفت :وقتی مدتها مریض بودم و افتاده بودم تو خونه ، مادرم گفت:چرا کسی عیادت تو نمیاد!؟ مریض بودم و فقط میشنیدم مردم میگن :معتاد شدم ، ایدز گرفتم ، خبر مرگم پخش میشد و... اما من سرطان داشتم ، یعنی من آنقدر برای این جامعه مضر بودم !؟ کسی این حرف ها رو می زد که روزی ستاره و قهرمان سینمای این مملکت بوده و یکی از دلایل نسل من در دهه ٧٠ برای رفتن به سینما ،،، حتما ایشون هم مثل همه ما در زندگیش اشتباهاتی داشته ، اما ما باهاش چه کردیم !؟ فقط تهمت ، افترا ، شایعه و بی رحمی و... آنقدر که می گفت:دیگه جون و عطش برای کار ندارم ، دلیلشم حتما منم ، شما هستین ، هم صنفی های ایشون و مدیران فرهنگی ، اما مهمترین دلیلش زدن حرف مفتِ ، که آدم خالی می کنه از عشق و انگیزه ،،، از خودم شروع می کنم ، جناب پورعرب ، به احترام جنابعالی و خاطراتی که در حافظه من ثبت کردین برای شما کلاه از سر برمی دارم و می ایستم و آنقدر دست می زنم که یادتان برود ما با شما چه کردیم و از شما عذرخواهی می کنم ،،، ببخش ما رو ، این روزها همه از صلح جهانی حرف می زنیم اما سال هاست که با همسایه و هم صنفی قهریم !! تو ببخش ، صاحب اسمت را صدا کن ، قد راست کن و تا انتها بجنگ ، تصویر ما از تو قهرمانیست که تا انتها می جنگد حتی در قصه ای که نامردانِ بی شُماری دارد ،،، تماشاگرِ کوچک جنابعالی :احسان علیخانی»

واکنش احسان علیخانی به رفتار زشت با ابوالفضل پورعرب

واکنش احسان علیخانی به رفتار زشت با ابوالفضل پورعرب
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 43
برگرفته از صفحه شخصی احسان علیخانی /ن
این مطلب مفید بود ؟ 41 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف