نمناک ورزشلیگ برتر احسان پهلوان به تراکتورسازی میرود؟
احسان پهلوان ، سربازی احسان پهلوان
قرار بود ابتدای فصل احسان پهلوان هافبک سرباز ذوب آهن در تراکتورسازی حضور داشته باشد اما ذوب آهن با این موضوع مخالف است.
تاریخ انتشار : 20 آبان 1396

ذوب اهن مانع رفتن احسان پهلوان به تراکتورسازی

حضور احسان پهلوان در تراکتورسازی به عنوان بازیکن سرباز از مدت ها پیش مطرح بوده است و حتی قرار بود در ابتدای فصل این کار انجام شود.

باشگاه ذوب آهن تمایلی به حضور هافبک سربازش در تراکتورسازی ندارد.

احسان پهلوان

احسان پهلوان بازیکن ذوب آهن

پس از اینکه سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن در صحبت های خود اعلام کرده بود سرباز شدن احسان پهلوان در نیم فصل قطعی است و او باید فوتبالش را در یک تیم نظامی ادامه دهد، نگاه ها به سمت تراکتورسازی که تنها تیم نظامی لیگ برتر است رفت و با توجه به علاقه گل محمدی به بازی این بازیکن و تلاش هایی که برای رفتن او به تراکتورسازی انجام شده بود، به نظر می رسید حضور این بازیکن در تبریز قطعی است.

با این وجود خبر می رسد ذوبی ها قصد ندارند بازیکنشان در نیم فصل دوم در تراکتورسازی بازی کند و در تلاش هستند تا مقدمات حضور او در یک تیم نظامی دیگر مثل ملوان فراهم شود. صحبت های جدید سعید آذری علیه مسئولان تراکتورسازی و اعتراض به شیوه سرباز گرفتن این باشگاه نشان از همین موضوع دارد.

با توجه به اینکه محل خدمت هرکسی توسط نظام وظیفه مشخص می شود، معلوم نیست نقش ذوب آهن در این میان برای تعیین محل خدمت پهلوان چیست و اینکه آیا صحبت های مدیرعامل این باشگاه در حیطه اختیاراتش است یا نه؟
ذوب آهن و تراکتورسازی دو باشگاهی هستند که در مدت اخیر رابطه حسنه ای نداشتند و پیش از این هم بر سر مبلغ مانده از قرارداد سینا عشوری اختلافاتی ایجاد شده بود.

احسان پهلوان به تراکتورسازی میرود؟

احسان پهلوان به تراکتورسازی میرود؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایلنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف