نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای شباهت احسان کرمی و رامبد جوان در خندوانه
احسان کرمی ، خندوانه
احسان کرمی مجری تلویزیون که در عرصه بازیگری هم فعالیت دارد مهمان خندوانه بود از شباهتش به رامبد جوان ماجرای جالبی را تعریف کرد.
تاریخ انتشار : 7 دی 1395

احسان کرمی در خندوانه

شب گذشته « خندوانه » میزبان احسان کرمی مجری تلوزیون ، صداپیشه و بازیگر تئاتر بود.احسان کرمی مجری، بازیگر و صداپیشه ایرانی است. وی که فعالیت خود را از سال 1385 در رادیو آغاز کرده است، مدرک کاردانی تشریفات دارد و دوره های فیلمسازی نیز گذرانده است.

احسان کرمی در ابتدا در خصوص فعالیت اخیر خود گفت:این روزها مشغول تمرین «کلاه قرمزی» هستم؛ کاراکتر « عزیزم ببخشید » که ایده آقای طهماسب بود.
خندوانه

احسان کرمی مجری

 

رامبد جوان درباره فعالیت کرمی در زمینه های مختلف هنری سوال کرد. وی پاسخ داد:همه کاره و هیچ کاره ام (خنده). بیشتر کارها را امتحان کردم و در واقع شاگردی می کنم. این روزها نمایش تئاتری با عنوان «آیسلند» را در تماشاخانه باران روی صحنه دارم.

کرمی درباره حضور خود در رادیو گفت:صادق عبداللهی من را برای تست رادیو معرفی کرد. بعد از قبولی در تست، قرار بود در «صدای شهر تهران» تنها 5 دقیقه خبر بخوانم. بعد تهیه کننده ای که آنجا بود، احساس کرد نوشتنم خوب است. قرار شد آیتم طنزی را برای اول مهر بنویسم. یک روز برای اجرای آیتم مجید رحمتی نیامد و از من خواستند برنامه را اجرا کنم. من هم با اعتماد به نفس قبول کردم و بعد از این اجرا برنامه دیگری به من پیشنهاد شد. به دنبال همین، در «جمعه ایرانی»، برنامه «نقره» و تئاتر فعالیت خود را ادامه دادم.
 
تغییر شغل چهل گانه احسان کرمی

کرمی در پاسخ به سوال رامبد درباره تعداد شغل هایش بیان کرد :من رشته هتلداری و تشریفات را در دانشگاه خواندم. رشته جذابی است. با توجه به رشته ای که داشتم، اتاق هتل تمیز کردم. البته من شغل های ظرف شوری، مشاور املاک، راهنمای تور، معلمی، مدیر رستوران، آشپز و ... را هم تجربه کردم. شاید عجیب باشد اما من در حدود 41 شغل را تجربه کردم، تا نهایتا آنچه را که میخواستم یافتم.

احسان کرمی

شباهت احسان کرمی به رامبد جوان


وی ادامه داد:من از 14سالگی کار کردم. احتیاجی به پول من نبود اما پدرم اصرار داشت کار کنم.

شباهت احسان کرمی و رامبد جوان

جوان درباره شباهت خودش و احسان کرمی سوال کرد. وی پاسخ داد:خیلی به همدیگر شباهت داریم. بخصوص زمانی که من عینک طبی می زنم. به نظرم یک فیلم بساز، نقش دو قلوها را با هم بازی کنیم. حتی یکبار در تالار وحدت با عجله داشتم می رفتم، آقایی جلو آمد و گفت آقای جوان با من یه عکس بگیر. گفتم عکس را که حتما؛ اما من جوان نیستم، کرمی هستم. خلاصه از او اصرار که من رامبد جوانم و از من انکار. آخر سر هم ناراحت شد از من و عکس نگرفت!

کرمی در ادامه درباره تصمیم خود برای زندگی در کیش گفت:قرار بود برای زندگی به کیش برویم اما با شغلی که ما داریم، نمی شود. دلیلش هم تنها آْلودگی هوای تهران بود. وی دلیل آلودگی هوای تهران را چند عامل دانست؛ به نظرم شرایط آب و هوایی و کیفیت بنزین در آلودگی تاثیر دارد و باید مسئولان هر چه سریع تر وسایل حمل و نقل را افزایش بدهند.

وی درباره تغییر شغل خود گفت:اگر بخواهم تغیر شغل بدهم با توجه به اینکه چهل شغل تجربه کردم، معلمی را ادامه می دهم؛ تدریس خیلی لذت بخش است.

کرمی در پاسخ به سوال جوان درباره اینکه چه چیزی را به پسرش یاد می دهد، عنوان کرد:آزادگی را به پسرم یاد می دهم. مفهوم آزادگی خیلی ساده و خیلی هم دشوار است. به طور کلی یعنی نه حرف زور بزن و نه حرف زور را قبول کن. ما در فرهنگ مذهبی هم از امام حسین (ع) آزادگی را آموخته ایم.

در پایان برنامه کرمی قول داد برای خوشحال کردن دیگران، برای آنها کنسرت رایگان برگزار کند.

ماجرای شباهت احسان کرمی و رامبد جوان در خندوانه

ماجرای شباهت احسان کرمی و رامبد جوان در خندوانه
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
نظر کاربران
احمدی

احمدی

خندوانه بهترین و برترین برنامه ای ایران و جهان است

پاسخ دادن 4 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف