نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای شباهت احسان کرمی و رامبد جوان در خندوانه
احسان کرمی ، خندوانه
احسان کرمی مجری تلویزیون که در عرصه بازیگری هم فعالیت دارد مهمان خندوانه بود از شباهتش به رامبد جوان ماجرای جالبی را تعریف کرد.
تاریخ انتشار : 7 دی 1395

احسان کرمی در خندوانه

شب گذشته « خندوانه » میزبان احسان کرمی مجری تلوزیون ، صداپیشه و بازیگر تئاتر بود.احسان کرمی مجری، بازیگر و صداپیشه ایرانی است. وی که فعالیت خود را از سال 1385 در رادیو آغاز کرده است، مدرک کاردانی تشریفات دارد و دوره های فیلمسازی نیز گذرانده است.

احسان کرمی در ابتدا در خصوص فعالیت اخیر خود گفت:این روزها مشغول تمرین «کلاه قرمزی» هستم؛ کاراکتر « عزیزم ببخشید » که ایده آقای طهماسب بود.
خندوانه

احسان کرمی مجری

 

رامبد جوان درباره فعالیت کرمی در زمینه های مختلف هنری سوال کرد. وی پاسخ داد:همه کاره و هیچ کاره ام (خنده). بیشتر کارها را امتحان کردم و در واقع شاگردی می کنم. این روزها نمایش تئاتری با عنوان «آیسلند» را در تماشاخانه باران روی صحنه دارم.

کرمی درباره حضور خود در رادیو گفت:صادق عبداللهی من را برای تست رادیو معرفی کرد. بعد از قبولی در تست، قرار بود در «صدای شهر تهران» تنها 5 دقیقه خبر بخوانم. بعد تهیه کننده ای که آنجا بود، احساس کرد نوشتنم خوب است. قرار شد آیتم طنزی را برای اول مهر بنویسم. یک روز برای اجرای آیتم مجید رحمتی نیامد و از من خواستند برنامه را اجرا کنم. من هم با اعتماد به نفس قبول کردم و بعد از این اجرا برنامه دیگری به من پیشنهاد شد. به دنبال همین، در «جمعه ایرانی»، برنامه «نقره» و تئاتر فعالیت خود را ادامه دادم.
 
تغییر شغل چهل گانه احسان کرمی

کرمی در پاسخ به سوال رامبد درباره تعداد شغل هایش بیان کرد :من رشته هتلداری و تشریفات را در دانشگاه خواندم. رشته جذابی است. با توجه به رشته ای که داشتم، اتاق هتل تمیز کردم. البته من شغل های ظرف شوری، مشاور املاک، راهنمای تور، معلمی، مدیر رستوران، آشپز و ... را هم تجربه کردم. شاید عجیب باشد اما من در حدود 41 شغل را تجربه کردم، تا نهایتا آنچه را که میخواستم یافتم.

احسان کرمی

شباهت احسان کرمی به رامبد جوان


وی ادامه داد:من از 14سالگی کار کردم. احتیاجی به پول من نبود اما پدرم اصرار داشت کار کنم.

شباهت احسان کرمی و رامبد جوان

جوان درباره شباهت خودش و احسان کرمی سوال کرد. وی پاسخ داد:خیلی به همدی