نمناک ورزشفوتبال امکان احضار مجدد نیمار به دادگاه
نیمار ، ستاره برزیلی
پرونده انتقال نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا بار دیگر قرار است از سوی دادگاه بررسی شود.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1395

دادگاه در انتظار نیمار

به نظر می رسد یک بار دیگر قرار است پرونده انتقال نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا از سوی دادگاه بررسی شود. از بدو حضور در بارسلونا، نیمار به عناوین مختلف درگیر مسائل زیادی بوده است که بارها باعث حضور او در دادگاه شده است. این بار دادگاه عالی اسپانیا خواهان بررسی پرونده او و احتمال دست داشتن شرکت سرمایه گذاری DIS در کشور برزیل در انتقال او از سانتوس به بارساونا در سال 2013 است.

نیمار

نیمار به دادگاه فراخوانده میشود

در ماه جولای، این پرونده به علت عدم وجود دلایل محکمه پسند و شواهد قطعی لغو شده بود اما به نظر می رسد دوباره شاهد در جریان افتادن آن خواهیم بود.

البته در این مرحله، اتهامات تنها گریبان نیمار را نگرفته است و جوزپ بارتومئو، ریاست فعلی بارسا و ساندرو راسل، رئیس قبلی نیز باید پاسخگو باشند. در سالهای اخیر نیمار بارها به دلیل فرار مالیاتی مورد اتهام قرار گرفته است و به نظر می رسد حواشی انتقال او به بارسلونا تمامی ندارد.

نیمار سال 1992 ، با خانواده اش به شهر سائو ویسنته رفت. پس از آن سال 2003، آنها به شهر سانتوس برزیل نقل مکان کردند جایی که نیمار به تیم فوتبال سانتوس پیوست. نیمار خیلی زود در مقطع جوانان به موفقیت رسید و در سن 15 سالگی، نیمار درآمد 10،000 رئال (واحد پول برزیل) در هر ماه و در 16 سالگی، 25،000 رئال در ماه. در 17 سالگی ، نیمار جونیور یک قرارداد با تیم اول سانتوس امضا کرد.

او در حال حاضر عضو باشگاه فوتبال بارسلونای اسپانیاست .

نیمار به دادگاه فراخوانده میشود

امکان احضار مجدد نیمار به دادگاه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از پارس نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف