نمناک اخبارورزشی احمدرضا عابدزاده در بیمارستان بستری شد
احمدرضا عابدزاده ، عابدزاده
وبسایت باشگاه پرسپولیس از بستری شدن دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس به دلیل سردرد در بیمارستان آراد خبر داد.
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1392

احمدرضا عابدزاده دروازه بان پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز به دلیل سر درد به بیمارستان آراد مراجعه کرده و توسط دکتر عباسیان پزشکی که وی را تحت عمل جراحی قرار داده بود، معاینه شد.

 
به گفته امیر عابدزاده، دکتر عباسیان پس از معاینه احمدرضا عابدزاده دستور بستری شدن وی را صادر کرد. وی قرار است آنژیوگرافی شده تا وضعیتش به طور دقیق مشخص شود.

احمدرضا عابدزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بستری شدنش در بیمارستان اظهار داشت:چند روزی بود که از ناحیه سر احساس درد می کردم و صبح امروز این درد بیشتر شد و تصمیم گرفتم به بیمارستان بروم.
 

وی افزود:ظهر امروز آنژیوگرافی انجام دادم و فردا قرار است بار دیگر به بیمارستان بروم تا جواب نهایی را بگیرم. امیدوارم موضوع خاصی نباشد.
 

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد:حالم کمی بهتر است اما سرم همچنان درد زیادی دارد. قرار است پزشکان فردا جواب نهایی را به من بدهند تا میزان بیماری ام مشخص شود. از مردمی که در تمامی این سال ها مدیون آنها بوده ام درخواست دارم برایم دعا کنند.

عابدزاده ، بستری عابدزاده در بیمارستان

احمدرضا عابدزاده در بیمارستان بستری شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 17
برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 17 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف