نمناک ورزشفوتبال روایت احمدرضا عابدزاده از درگیری اش در روز دربی 81
احمدرضا عابدزاده ، عابدزاده
احمدرضا عابدزاده دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران علت درگیری اش در VIP ورزشگاه آزادی که در روز دربی 81 صورت گرفت توضیحاتی داد.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1394
بازدید : 4,749 نفر

جزئیات درگیری احمدرضا عابدزاده در ورزشگاه آزادی

احمدرضا عابدزاده در خصوص درگیری روز گذشته با ماموران ورزشگاه آزادی اظهار داشت:توصیح داده ام که در VIP چه گذشت. بخاطر اینکه هفت هشت بار زانوهایم را عمل کرده ام و اخیرا هم جراحی زانو داشته و فیزیوتراپی می کنم مجبور بودم روی تکیه گاه صندلی کمی بنشینم تا زانویم درد نگیرد. من به احترام پیشکسوتان و حفظ شان آنها دوستانم را فرستادم صندلی های پایین VIP.

وی افزود:به عشق دربی و هواداران آمده بودم اما شنیدم که به من گفتند «درست بنشین وگرنه میندازمت بیرون»! خیلی خویشتن داری کردم که حرمت یک پیشکسوت فوتبال حفظ شود. فوتبال ما همین است. بارها پیشکسوتان را به VIP راه نداده اند چون آنها را نمی شناسند یا برایشان ارزشی قائل نیستند.

دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد:بارها شاهد بدترین کم لطفی و بی احترامی به پیشکوستان بوده ام. آن فرد که کت و شلوار سه میلیونی اش را به رخ من کشید صراحتا گفت «میندازمت بیرون»! آن هم پس از آنکه گفتم اگر کمی فوتبال دیده باشی می دانی این زانوهایم چند بار و چرا جراحی شده است. خیلی ها را می شناسم که بخاطر حفظ نشدن شانشان به ورزشگاه ها نمی آیند.

عابدزاده یادآور شد:باید این مسایل رسیدگی شود. من جریان را بی کم و کاست توضیح داده ام و حقیقت فوتبال ما این است. تا وقتی در VIP افرادی باشند که معلوم نیست از کجا بلیت به آنها رسیده همین می شود. چرا پیشکسوتان و مسئولان نباید یک جایگاه مخصوص داشته باشند و افرادی کنارشان باشند که حرمت پیشکسوتان را حفظ کنند.

روایت احمدرضا عابدزاده از درگیری اش در روز دربی 81

روایت احمدرضا عابدزاده از درگیری اش در روز دربی 81
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 21
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 20 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف