نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون احمدرضا عابدزاده در کنسرت لس آنجلس + عکس
عابدزاده ، کنسرت
احمدرضا عابدزاده به دعوت یک گروه موسیقی ایرانی در لس آنجلس و در میان تشویق حضار در این کنسرت حضور یافت. عکس حضور عابدزاده در کنسرت لس آنجلس را مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1392

احمدرضا عابدزاده که از چندی پیش در آمریکا حضور دارد و به تمرین و مربیگری جوانان آمریکایی مشغول است مورد توجه سایت ها و رسانه ها قرار دارد. در تازه ترین خبر از عقاب آسیا حضور وی در یک کنسرت در لس آنجلس می باشد.

عابدزاده به دعوت گروه مستان که از گروههای موسیقی سنتی ایرانی در آمریکا می باشد به لس آنجلس سفر کرد و در کنسرت این گروه شرکت کرد.

عقاب به دعوت همای وارد سالن می شود که اجرای گروه مستان را ببیند. گوشه ای از سالن می نشیند. همای متوجه حضور احمدرضا در سالن می شود. بعد از اولین آهنگ اعلام می کند که احمدرضا عابدزاده در سالن حضور دارد.
 

عابدزاده در لس آنجلس


همه برایش دست زدند هنوز هم محبوب است مثل همان روزی که توپ را با یک دست در جهنم ملبورن گرفت همه دوستش دارند حتی در آن ینگه دنیا از جایش برمی خیزد. دستش را روی سینه اش می گذارد به نشانه تشکر از مردمی که هنوز او را فراموش نکردند. آری محبوبیت عابدزاده پایان ندارد. عقاب همیشه در اوج می ماند.

عکس امیر عابدزاده فرزند احمدرضا عابدزاده

امیر عابدزاده فرزند احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابدزاده در کنسرت لس آنجلس + عکس

احمدرضا عابدزاده در کنسرت لس آنجلس + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 68
برگرفته از akharinnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 58 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف