نمناک اخبارفرهنگ و هنر حضور محمود “احمدی نژاد در خندوانه”؟!
احمدی نژاد در خندوانه ، خندوانه
خبر حضور محمود احمدی نژاد در برنامه خندوانه موجی از پیامک های طنز را در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است. آیا خبر حضور “احمدی نژاد در خندوانه” صحت دارد؟
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1394
بازدید : 9,726 نفر

ماجرای حضور احمدی نژاد در خندوانه

به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می کند.

 شایعه دعوت رامبد جوان از احمدی نژاد

چند وقتی است که مطلبی با عنوان «حضور احمدی نژاد در برنامه خندوانه» از سوی برخی سایت ها نقل و به عنوان یک خبر جنجالی در شبکه های اجتماعی منتشر می شود، انتشار این خبر جعلی کافی بود تا به بهانه آن موجی از طنز های سیاسی در شبکه های اجتماعی به راه بیافتد.

احمدی نژاد و رامبد جوان

 

واقعیت حضور احمدی نژاد در خندوانه

چندی پیش رامبد جوان طی گفت وگویی که از سوی چند سایت داخلی منتشر شده بود در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه ممکن است در برنامه خنداونه از رئیس جمهور هم روزی دعوت کنید؟ عنوان می کند که:«بله، من گفته ام از همه دعوت می کنم ولی الان زود است. حتی برنامه ای هم دارم که از آقای احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان دعوت کنم».

این سخن رامبد جوان کافی بود تا برخی سایت های داخلی با برداشت اشتباه اعلام کنند که رامبد جوان از احمدی نژاد برای حضور در خندوانه دعوت کرده است؛ همین مطلب در برخی از سایت ها نیز با عنوان حضور احمدی نژاد در خندوانه منعکس می شود تا مخاطب باور کند که بزودی قرار است احمدی نژاد به عنوان یکی از میهمانان خندوانه در این برنامه حاضر بشود.

انتشار خبر حضور احمدی نژاد در برنامه خندوانه در حالی همچنان از سوی برخی سایت ها منتشر و سپس در شبکه های اجتماعی بازنشر می شود که علی شهیدیان روابط عمومی پروژه «خندوانه» چندی پیش ضمن تکذیب حضور احمدی نژاد در این برنامه تلویزیونی عنوان کرد که:«رامبد جوان از حضور افراد سیاسی در برنامه خندوانه استقبال می کند ولی بیان این مطلب از سوی یکی از رسانه ها که احمدی نژاد می خواهد به برنامه خندوانه بیاید، فقط یک گمانه زنی بوده و صحت ندارد».

احمدی نژاد در خندوانه ، از شایعه تا واقعیت حضور احمدی نژاد در خندوانه

حضور محمود “احمدی نژاد در خندوانه”؟!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 44
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 34 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف