احمد مهرانفر در آتش بس
احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت 4 در صفحۀ شخصی خود عکسی از نقش آفرینی خود در آتش بس 1 منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

احمد مهرانفر بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا با بازی در سریال پایتخت 4 به محبوبیت ویژه ای در بین مخاطبان دست یافت در جدیدترین پست خود عکسی از بازی خود و محمدرضا گلزار در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت:

گریزی به گذشته
آتش بس 1

احمد مهران فر

احمد مهران فر متولد 10 خرداد 1354 از سال 1378 اجرای حرفه ای تئاتر را آغاز و در کنار بازیگرانی مانند پرویز پرستویی، پانته آ بهرام، امیر جعفری، مهتاب نصیرپور و حبیب رضایی اجرای نقش های تئاتری را تجربه کرده است.این بازیگر برای اولین بار در فیلم «نان، عشق و موتور 1000» در سینمای ایران ظاهر شد.

مهران فر پس از آتش بس در فیلم های سینمایی دیگری چون شاعر زباله ها، اقلیما، درباره الی، اسب حیوان نجیبی است، یک عاشقانه ساده و بی خود و بی جهت حضور داشته است. هر چند که حضور او در مجموعه پایتخت 1 و 2، در نقش «ارسطو» نام او را در میان همگان شناخته کرده است.

او نویسندگی و کارگردانی نمایش «ادیپ افغانی» را نیز در کارنامه هنری خود ثبت کرده است. احمد مهران فر در چند مجموعه تلویزیونی، از جمله مجموعه سریال های پایتخت 1 و 2 و 3 و 4 در نقش «ارسطو عامل» حضور در تلویزیون را تجربه کرده است.

بازی احمد مهرانفر و محمدرضا گلزار در آتش بس + عکس

513
این مطلب مفید بود ؟130
برگرفته از صفحه اجتماعی احمد مهرانفر - / ل
نظرات
وبگردی