احمد مهرانفر و محسن تنابنده

احمد مهرانفر ( ارسطو ) در سری بعدی پایتخت حضور دارد؟!

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1397کد مطلب : 70280زمان مطالعه : 2 دقیقه
انتشار شایعاتی درباره سریال پایتخت و عدم حضور احمد مهرانفر در فصل بعدی این سریال خون احمد مهرانفر را به جوش آورد و با واکنش تند او همراه شد.

پاسخ احمد مهرانفر به شایعه ای در فضای مجازی

فضای مجازی با انتشار شایعات بار دیگر ماجرایی تازه را رقم زد. انتشار شایعاتی در خصوص سریال پایتخت و صحبت های احمد مهرانفر خون این بازیگر سینما و تلویزیون را به جوش آورد و با واکنش تند او روبرو شد.

احمد مهرانفر با انتشار پستی در اینستاگرام درخصوص حضور در فصل بعدی سریال پایتخت توضیح داد و شایعات را تکذیب کرد.

توضیح احمد مهرانفر درباره حضور در سریال پایتخت 6

احمد مهرانفر

احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت

احمد مهرانفر با انتشار عکسی از سریال پایتخت نوشت :١- باید بگویم اخیراً مصاحبه ای از من پخش شده که مربوط به جشنواره فجر سال قبل است... برای کسانی که این مصاحبه را با حذف و قیچی جور دیگری به مردم نشان دادند. متأسفم.

٢- کلاً اهل حاشیه نیستم نمی دانم چرا بعضی از پیج های زرد و بی محتوا سعی در حاشیه سازی و تجاوز به حریم شخصی ما دارند؟!! برای افراد و پیج های تجاوزگر که برای لایک و کامنت تیترهای دروغین جعل می کنند متأسفم.

٣- انتخاب حق یک بازیگر است ...هر بازیگری حق دارد کاری را بازی کند یا نکند،برای کسانی که با فحاشی و بی احترامی فرهنگ خود را نشان دادند هم متأسفم...

لطفاً به صفحه شخصی این عزیزان حتماً سر بزنید و ببینید چقدر آدمهای حقیر و دِفرمه ای هستند وآخر اینکه اگر پایتخت دیگری در کار باشد همه تلاش خود را خواهم کرد تا در آن حضور داشته باشم ...پایتخت یک خانواده است و همه افراد خانواده باید باشند...

عکس :نادر فوقانی

احمد مهرانفر

احمد مهرانفر و هومن حاجی عبداللهی در سریال پایتخت

احمد مهرانفر بازیگری که با سریال پایتخت و نقش ارسطو در تلویزیون شناخته شد از سال 89 که اولین سری سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم روی آنتن رفت با نقش ارسطو در این سریال پرمخاطب به ایفای نقش پرداخت.

بازیگران پایتخت 5

احمد مهرانفر و بازیگران فصل پنجم پایتخت

سریال پایتخت که اولین فصل آن سال 90 از شبکه یک سیما پخش شد به دلیل استقبال مخاطبان به پنجمین فصل خود رسید و فصل پنجم این سریال ماه رمضان امسال روی آنتن رفت و صحبت هایی در خصوص ساخت فصل ششم این سریال به گوش میرسد که هنوز قطعی نیست.

سریال پایتخت

احمد مهرانفر، محسن تنابنده ، هومن حاجی عبداللهی و بهرام افشاری در پایتخت

واکنش تند احمد مهرانفر به انتشار شایعه ای در فضای مجازی !

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی