نمناک اخبارورزشی احمد نوراللهی و عالیشاه بازیکنان دانشجوی پرسپولیس
احمد نوراللهی ، جدایی احمد نوراللهی از پرسپولیس
احمد نوراللهی و امید عالیشاه بازیکنان دانشجوی پرسپولیس هستند که جدایی نوراللهی از پرسپولیس قطعی شده است و احتمال جدایی عالیشاه هم وجود دارد.
تاریخ انتشار : 29 آبان 1395

جدایی احمد نوراللهی از پرسپولیس

اوضاع احمد نوراللهی در پرسپولیس خوب نیست. او سال گذشته عملکرد خوبی در این تیم داشت اما امسال به نیمکت پیچ شده است و گاهی برای خالی نبودن عریضه یکی دو دقیقه به میدان می رود. اما تحمل این وضعیت هم برای او راحت نیست.

نوراللهی در دوراهی پیچیده و بزرگی قرار گرفته است. او در حال حاضر دانشجو است و با استفاده از معافیت تحصیلی مشغول بازی در پرسپولیس است.

احمد نوراللهی برخلاف برخی ادعاهای مطرح شده دانشجوی ورودی سال 90 بوده و تحصیلات دانشگاهی خود را از یزد آغاز کرده است . حتمال جدایی احمد نوراللهی از پرسپولیس بسیار زیاد است.

احمد نوراللهی

احمد نوراللهی از پرسپولیس جدا میشود

احمد نوراللهی درپی نیمکت نشینی های مکرر در پرسپولیس قصد جدایی از این تیم را دارد و این موضوع به سوژه رسانه ها و دغدغه برای هواداران پرسپولیس تبدیل شده است.

نوراللهی تمایل دارد در تیمی بازی کند که شانس حضور در ترکیب اصلی را داشته و به واسطه نیمکت نشینی با افت مواجه نشده و شانس لژیونر شدن در این سن و همچنین حضور در جام جهانی روسیه را از دست ندهد.

برخی مدعی شده بودند که نوراللهی دانشجوی ورودی مهر ماه 92 است و هیچ مشکلی برای ادامه تحصیل ندارد اما اخبار موثق دریافتی ما حکایت از آن دارد که نوراللهی در سال 1390 به عنوان دانشجو تحصیلات خود را در یزد آغاز کرده و پس از دو سال به دانشگاه آزادشهر در زادگاهش انتقالی گرفته و نامه ای که باشگاه پرسپولیس برای دانشجویی وی در اختیار دارد از دانشگاه یزد نیست؛ به همین دلیل مقطع ورودی او به دانشگاه مهر 92 اعلام شده است.

در واقع استعلام و نامه نظام وظیفه نوراللهی که سال ورود او را 92 اعلام کرده از دانشگاه یزد بوده و وقتی از دانشگاه آزادشهر استعلام شود زمان آغاز تحصیلات دانشگاهی او سال 90 اعلام خواهد شد.

نوراللهی که 11 ترم در حال تحصیل بوده طی این مدت این مجموعا فقط 43 واحد درسی پاس کرده است. البته برخی مدعی هستند نوراللهی اگر بخواهد می تواند به تحصیلاتش ادامه دهد و حداقل تا پایان فصل در پرسپولیس بماند.

نوراللهی اما در نهایت باید برای طی کردن دوران سربازی به یک تیم نظامی برود و اگر نیم فصل امسال دست به چنین اقدامی نزند با توجه به پیگیر بودن تیم های نظامی سال بعد سرباز بوده و نمی تواند بیش از 11 ترم برای تحصیلات خود به عنوان دانشجو استفاده کند.

احمد نوراللهی تصمیم گرفته به تیم تراکتور سازی برود و باید جدایی او را تقریبا قطعی دانست. این بازیکن البته از کسری خدمت برخوردار است و کمتر از یک سال باید به سربازی برود و در صورتی که نیم فصل سرباز شود با توجه به اینکه قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده فصل آینده می تواند به جمع سرخپوشان بازگردد اما در صورتی که در ابتدای فصل راهی یک تیم نظامی شود باید تا انتها در این تیم بماند.

از طرفی امید عالیشاه دیگر بازیکن دانشجوی پرسپولیس هنوز تصمیم قطعی نگرفته اما در صورت نیمکت نشینی احتمال جدایی این بازیکن هم وجود دارد.

احمد نوراللهی و عالیشاه بازیکنان دانشجوی پرسپولیس

احمد نوراللهی و عالیشاه بازیکنان دانشجوی پرسپولیس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از وب سایت برنامه نود -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف