نمناک اخبارورزشی نوراللهی شاید هفته آینده بتواند برای سرخپوشان بازی کند
احمد نوراللهی ، حل مشکل سربازی احمد نوراللهی
گویا مشکل احمد نوراللهی هافبک جوان پرسپولیس حل شده و او از نیم فصل دوم می تواند سرخپوشان را همراهی کند.
تاریخ انتشار : 6 دی 1396

احمد نوراللهی بزودی می تواند برای پرسپولیسی ها به میدان برود

با تلاش های صورت گرفته، وضعیت احمد نوراللهی برای بازگشت به پرسپولیس در شرایط بهتری قرار گرفته است.

احمد نوراللهی بازیکن محروم این روزهای پرسپولیس که گفته می شود باید برای پشت سر گذاشتن دوران آموزشی خود را مهیا کند، طبق اعلام رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح احتمالا مشکلی برای بازگشت به ترکیب این تیم نخواهد داشت.

احمد نوراللهی که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شده بود، بعد از اینکه با بدشانسی بزرگی مواجه شد و با توجه به محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات نیم فصل را از دست داد، در بازگشت به این تیم نیز نتوانست سرخپوشان تهرانی را همراهی کند. او که با ارائه مستندات مربوط به کسری خدمتی خود توانست در ابتدای لیگ هفدهم در لیست پرسپولیس قرار بگیرد؛ اکنون با توجه به موانع موجود دور از ترکیب قرار گرفته و گفته شده این بازیکن تنها در صورتی که دو ماه مربوط به آموزشی خود را پشت سر بگذارد، قادر به همراهی این تیم خواهد بود.

احمد نوراللهی

حل مشکل سربازی احمد نوراللهی

در نهایت اما سردار کمالی، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اینکه گفته می شود این بازیکن باید مدت آموزشی خود را پشت سر بگذارد گفت:ایشان سرباز سپاه است؛ اما با توجه به اینکه خدمت قانونی اش تمام شده و به دنبال این هستیم تا مشکل او را برطرف کنیم تا او بتواند به ترکیب تیمش بازگردد. به ایشان قبلا مجوز داده شده بود که در بازی های آسیایی بازی کند. ما مجوزی داریم که به بازیکنانی که در سطح لیگ برتر و لیگ دسته اول به صورت حرفه ای بازی می کنند و دوران سربازی را پشت سر می گذارند سه ماه مانده به پایان سربازی مجوز دهیم و با تیم خودشان بازی کنند و لذا مشکل ایشان هم به زودی حل خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا مشکل ایشان به صورت قطعی حل خواهد شد گفت:همانطور که گفتم به دنبال این هستیم تا مشکل او حل شود. باید بگویم ان شاالله حل می شود، چرا که اگر یک درصد هم به مشکل بخورد فردا باید دوباره از من سوال کنید چرا حل نشد و ... . اما ان شاالله مشکل ایشان هم حل خواهد شد.

بر این اساس باید منتظر ماند و دید طبق هماهنگی صورت گرفته این بازیکن چه زمانی قادر به همراهی این تیم خواهد بود.

نوراللهی شاید هفته آینده بتواند برای سرخپوشان بازی کند

نوراللهی شاید هفته آینده بتواند برای سرخپوشان بازی کند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف