نمناک اخبارورزشی وضعیت بازگشت احمد نوراللهی به پرسپولیس
احمد نوراللهی ، خدمت سربازی احمد نوراللهی
مسئولان نظام وظیفه به احمد نوراللهی اعلام کردند که باید دوره آموزشی دو ماه را سپری کند تا بتواند پرسپولیس را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.
تاریخ انتشار : 9 دی 1396

آیا حضور احمد نوراللهی در لیست پرسپولیس قطعی شده است

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تنها در یک صورت می تواند در تابستان سال جاری به این تیم بازگردد.

احمد نوراللهی سال گذشته برای گذراندن خدمت سربازی راهی تراکتورسازی شد اما این بازیکن به علت محرومیت نقل و انتقالاتی این تیم تبریزی نتوانست بازی کند.

نوراللهی به علت حضور پدرش در جبهه با کسری خدمت سربازی مواجه شد و از اواسط نیم فصل اول می توانست برای پرسپولیس بازی کند اما سازمان نظام وظیفه اعلام کرد که نوراللهی باید دوره آموزشی خود را بگذراند تا مشکلی برای بازی نداشته باشد.

تیم پرسپولیس به علت محرومیت نقل و انتقالاتی نمی تواند بازیکنی جذب کند، براین اساس مسئولان این تیم تلاش خود را می کنند تا مشکل خدمت سربازی نوراللهی را حل کنند تا با کمبود بازیکن در آینده مواجه نشوند.

احمد نوراللهی

احمد نوراللهی بازیکن سابق پرسپولیس

احمد نوراللهی هم پیگیر خدمت سربازی اش است و مذاکراتی با مسئولان نظام وظیفه و تراکتورسازی داشته است تا مشکل خود را برطرف کند. البته مسئولان نظام وظیفه به نوراللهی اعلام کردند که باید این بازیکن دوره آموزشی دو ماه را سپری کند تا بتواند برای پرسپولیس بازی کند.

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه منابع انسانی نیروهای مسلح ضمن تایید این مطلب گفت:گذراندن دوره آموزشی تنها مشکل نور اللهی است که اگر این بازیکن دو ماه آموزشی خود را سپری کند در آن صورت قادر به همراهی پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است.

او بیان کرد:ا زمانی که نور اللهی دوره آموزشی خود را سپری نکند اجازه بازی برای پرسپولیس ندارد. به هر حال این بازیکن بعد از گذراندن دوره آموزشی می تواند برای تیم خود بازی کند.

وضعیت بازگشت احمد نوراللهی به پرسپولیس

وضعیت بازگشت احمد نوراللهی به پرسپولیس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از پارس فوتبال / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف