نمناک ورزشفوتبال حضور احمد نورالهی در ترکیب اصلی برانکو
احمد نورالهی ، جایگاه احمد نورالهی در ترکیب پرسپولیس
با بررسی شرایط پرسپولیس در فصل آینده پیش بینی می شود که احمد نورالهی بتواند جایگاه اصلی اش را در ترکیب این تیم پیدا کند.
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1397

احمد نورالهی احتمالا یکی از بازیکنان اصلی برانکو شود

احمد نوراللهی که بعد از دوری یک ساله و نیمه به ترکیب سرخپوشان بازگشته، هنوز از فرم ایده آل فاصله زیادی دارد و در تلاش است در دیدارهای تشریفاتی باقیمانده با قرار گرفتن به شرایط آرمانی نزدیک شود.

امسال، سال خوبی برای احمد نورالهی نبود. او که با سختی ها و حرف و حدیث های زیاد توانست بالاخره از سربازی پردردسرش به تیم سابقش بازگردد نتوانست روزهای خوبی در این تیم داشته باشد.

پیش از جدایی احمد نورالهی دلیل نیمکت نشینی او سیستم برانکو و استفاده از یک هافبک دفاعی عنوان می شد. همچنین برانکو بارها در پاسخ به این سوال که در سیستم جدیدش با دو هافبک دفاعی چرا از ربیع خواه استفاده می کند پاسخ داده بود که گزینه بهتری ندارد. همین اتفاقات این پیش بینی را بوجود آورده بود که نورالهی به محض بازگشت به پرسپولیس می تواند به بازیکن ثابت این تیم تبدیل شده و خیال هواداران را هم راحت کند.

این اتفاق نه تنها نیفتاد که حتی مصدومیت ربیع خواه و مشکلات کمال کامیابی نیا هم نتوانست احمد نورالهی را به فهرست یازده نفره برساند. برانکو ترجیح داد از ماهینی در پست غیرتخصصی اش استفاده کند اما نورالهی را در پست تخصصی اش به بازی نگیرد.

احمد نورالهی

بازگشت احمد نورالهی به لیست پرسپولیس

با توجه به شرایطی که او امسال در پرسپولیس داشته و انتخاب های برانکو برای پست هافبک دفاعی شاید این طور به نظر بیاید که او هم مانند مسلمان بهتر است به دنبال گزینه جدایی باشد. این راه حل شاید در ابتدا منطقی به نظر بیاید اما با بررسی شرایط پرسپولیس در فصل آینده پیش بینی می شود که نورالهی بتواند جایگاه اصلی اش را در ترکیب این تیم پیدا کند. نورالهی، کامیابی نیا، ربیع خواه و ماهینی تمام گزینه های برانکو برای پست هافبک دفاعی در این فصل بوده اند.

ربیع خواه مصدوم شده است و ماهینی هم در صورت قطعی شدن جدایی محرمی باید به پست اصلی اش بازگردد. بدین ترتیب برای برانکو در این پست فقط دو گزینه باقی می ماند، احمد نورالهی و کامیابی نیا (در صورت تمدید قرارداد). اگر او بخواهد به سیستم بازی اش با دو هافبک دفاعی در فصل آینده هم ادامه دهد به جز نورالهی و کامیابی نیا بازیکن دیگری را در اختیار ندارد و با این شرایط حضور شماره 8 قرمزها در ترکیب اصلی تضمین شده است و با این شرایط بعید است که او به فکر جدایی از پرسپولیس بیفتد.

احمد نوراللهی و شانس تقابل اینبار برابر قلعه نویی

نوراللهی که در نیم فصل گذشته برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شده بود، در تیم تحت هدایت امیر قلعه نویی فرصت کوتاهی برای بازی به دست آورد؛ هر چند در ادامه با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی این بازیکن نیز از ترکیب و لیست سرخپوشان تبریزی خارج شد تا برانکو ایوانکوویچ به زعم خود یکی از بزرگترین مهره هایش که روی او برای دستیابی به عنوان قهرمانی حساب باز کرده بود، از دست بدهد.

احمد نورالهی

جایگاه احمد نورالهی در ترکیب پرسپولیس

نوراللهی اینک در غیاب محسن ربیع خواه که فصل را به علت مصدومیت از دست داده، این اقبال را خواهد داشت تا در ترکیب اصلی تیم مقابل ذوب آهن نیز به عنوان یکی از 11 مرد اصلی به میدان برود و برابر قلعه نویی توانایی هایش را به نمایش بگذارد.

حضور احمد نورالهی در ترکیب اصلی برانکو

حضور احمد نورالهی در ترکیب اصلی برانکو
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از پارس فوتبال - ورزش سه/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف