نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تکذیب شایعات درباره احمد پورمخبر توسط دخترش
احمد پورمخبر ، ‌ دختر احمد پورمخبر
دختر احمد پورمخبر بازیگر پیشکسوت سینما در گفتگویی درباره کلیپی که به تازگی از پدرش در بیمارستان منتشر شده توضیحاتی ارائه داد.
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1395
بازدید : 8,777 نفر

تکذیب شایعات بیماری احمد پورمخبر 

دختر احمد پورمخبر در خصوص اخباری که درباره بیماری پدرش توسط برخی از سایت ها منتشر شده و ویدئویی که از او روی تخت بیمارستان در حال انتشار است توضیحاتی ارائه کرد.

م.پورمخبر دختر احمد پورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون با رد اخبار منتشر شده در مورد بیماری پدرش و با انتقاد از انتشار یک ویدئوی جعلی درباره زندگی این بازیگر در فضای مجازی، گفت:پدر من سابقه بیماری فشارخون دارد و حدود یک ماه پیش فشار خون ایشان به طرز ناگهانی بالا رفت به شکلی که اورژانس به منزل ما مراجعه کرد و مسئول اورژانس بعد از معاینه توصیه کرد که بهتر است پدر در بیمارستان تحت نظر باشد. با توجه به این مسأله سریعا او را به بیمارستان انتقال دادیم و همه می دانند که اورژانس تهران، بیماران را فقط به بیمارستان های دولتی می برد، به همین خاطر پدر من به بیمارستان فیروز آبادی منتقل شد و بعد از چهار رو بستری شدن به منزل برگشت و همانطور که گفتم این جریان یک ماه پیش اتفاق افتاد.

احمد پورمخبر

 

احمد پورمخبر بازیگر سینما

 

پورمخبر در ادامه با اعتراض به کسانی که ویدئویی دروغین از وضعیت پدر او ساخته و آن را در فضای مجازی پخش کرده اند، گفت:در چند روزی که پدرم در بیمارستان بود، بقیه اعضای خانواده به نوبت برای مراقبت پیش ایشان می ماندیم ولی گویا در یک موقعیت کوتاه که ایشان تنها بوده اند، این ویدئو از ایشان ضبط شده. وقتی این ویدئو را به آقای پورمخبر نشان دادیم، با کمی فکر و تأمل، به یاد آورد که چند جوان به او مراجعه کرده اند و با عنوان کردن این مساله که قصد دارند برای خودشان یک فیلم یادگاری تهیه کنند(!)، حرف هایی در مورد فقر و وضعیت بد زندگی را به او آموزش داده اند و سپس با فیلمبرداری از پدر، این کلیپ را در فضای مجازی پخش کرده اند که در روزهای اخیر باعث سلب آسایش ما شده و بر زندگی خانوادگی ما تأثیر گذاشته است.

دختر احمد پورمخبر در پایان با رد مجدد شایعاتی در مورد سلامتی یا مشکلات معیشتی این بازیگر ضمن تاکید بر لزوم حفظ حریم خصوصی هنرمندان گفت:پدرم مثل درصد بالایی از مردم جامعه، از یک زندگی متوسط برخوردار است و اگر مزاحمان در فضای مجازی و حقیقی اجازه بدهند، به عنوان یک خانواده، زندگی آرام و شادی در کنار هم داریم!

تکذیب شایعات درباره احمد پورمخبر توسط دخترش

تکذیب شایعات درباره احمد پورمخبر توسط دخترش
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 16
برگرفته از خبرگزاری موج - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 12 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف