نمناک اخبارجامعه اخاذی میلیاردی زن بدنساز از مرد پورشه سوار ناکام ماند
اخاذی ، پورشه سوار
زن جوان که میگوید مربی بدنساز است به خاطر آزار و اذیت از مرد پورشه سوار شکایت کرد. مرد جوان مدعی شد زن جوان قصد اخاذی میلیاردی از وی داشته است.
تاریخ انتشار : 12 خرداد 1397

شکایت زن بدنساز از مرد پورشه سوار

ایران: چندی پیش زن جوانی به اداره پلیس رفت و از مرد پورشه سواری به خاطر آزار و اذیت شکایت کرد. 

مهناز در تحقیقات گفت:مربی بدنسازی هستم و وضع مالی خوبی دارم. به خاطر کارم تبلیغاتی هم در فضای مجازی داشتم. چندی پیش مرد جوانی در اینستاگرام به من پیام داد و مدعی شد که آگهی مربوط به کار مرا در کانال دیده است. او سؤالاتی در رابطه با بدنسازی پرسید. چندی از این آشنایی نگذشته بود که بهروز با من قرار ملاقات گذاشت و با خودروی پورشه اش به محل قرار آمد. دومین باری که او را دیدم از من خواست برای ملاقات با خانواده اش به خانه آنها بروم. او می گفت من دختر مورد علاقه اش هستم و می خواهد با من ازدواج کند. با این بهانه هم مرا به خانه ویلایی اش در شمال تهران برد اما برخلاف تصورم کسی خانه نبود و مرا قربانی نقشه شیطانی اش کرد. حتی بهروز از من فیلم تهیه کرد و تهدیدم کرد که اگر حرفی به پلیس بزنم، فیلم های سیاه را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد.

  دستگیری مرد پورشه سوار

با شکایت مربی بدنسازی تحقیقات آغاز و مرد پورشه سوار خیلی سریع دستگیر شد. مرد جوان اما در تحقیقات ماجرا را طور دیگری بیان کرد و مدعی شد که مهناز به خواست خود به خانه اش آمده است. او گفت:من با مهناز در اینستاگرام آشنا شدم، او مربی بدنسازی بود و در رابطه با اینکه چه داروهایی مصرف کنم و چه ورزش هایی انجام دهم با او تماس گرفتم و درنهایت این آشنایی منجر به دوستی شد. مهناز چند باری به خانه ام آمد، اما هر بار به میل و خواسته خودش بود و هیچ اجباری در کار نبود. تا اینکه بعد از مدتی او پیشنهاد ازدواج را مطرح کرد و از سویی به بهانه های گوناگون از من می خواست تا به او پول بدهم یا برایش خرید کنم. من که می دیدم قصد مهناز دوستی نیست و به خاطر پول به این دوستی ادامه می دهد این رابطه را قطع کردم. اما او شروع به تهدید کرد که اگر به او پول ندهم؛ از من شکایت می کند. 

نقشه اخاذی یک میلیاردی

به دنبال اظهارات بهروز، بار دیگر تحقیق از مهناز ادامه یافت و زن جوان این بار واقعیت را بیان کرد و گفت:بهروز پولدار بود برای همین نقشه کشیدم تا به بهانه های مختلف از او پول بگیرم. اما خیلی زود فهمید و با من قطع رابطه کرد. من که از این برخورد خیلی ناراحت شدم تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. برای همین از بهروز شکایت کردم، می خواستم با این کار او را محکوم کنم و درنهایت با دریافت یک میلیارد تومان رضایت بدهم. بدین ترتیب هم او ازمجازات رها می شد و هم من به خواسته ام می رسیدم. تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس ادامه دارد.

انتهای پیام/م

اخاذی میلیاردی زن بدنساز از مرد پورشه سوار ناکام ماند

اخاذی میلیاردی زن بدنساز از مرد پورشه سوار ناکام ماند
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف